Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo







Opinie – 3
Ta rzecz jest absolutnie najlepsza :-) Całe życie miałam problem z suchymi ustami, wypróbowałam mnóstwo produktów, ale nic nie może się z tym równać :-) Stosuję go na noc i rano mam pięknie nawilżone usta, a w ciągu dnia mogę używać nawet zwykłego balsamu.
To jest takie przyjemne. Bardzo dobrze nawilża, usta po nim są miękkie i zregenerowane.
Jeden z najlepszych produktów do pielęgnacji ust, jakich kiedykolwiek używałam. W formie żelu głęboko nawilża i doskonale regeneruje spierzchnięte usta. Używam go codziennie wieczorem jako maseczki, ale w niewielkich ilościach sprawdza się również w ciągu dnia. Zdrowe, pełne usta ❤️
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.