Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 12
Żelowa maska jest gęsta i może trochę lepka (nie przeszkadza mi to zbytnio), ale muszę przyznać, że zdecydowanie warto! Moja skóra rano jest super nawilżona i miękka, odżywiona i jędrna. Bardzo mi się podobała i na pewno kupię ją ponownie 💫
Spodobało mi się od pierwszego użycia
Wczoraj wypróbowałam maskę, jest dość gęsta , bezzapachowa. Maska jest lekko lepka , ale szybko się wchłania, plus jest mega wydajna, posiada higieniczne opakowanie z patyczkiem . Nie czułam po nałożeniu nic specjalnego za to rano efekt był cudowny. Piękna , świeża twarz. Wygładzone zmarszczki. Polecam
Ta maska jest absolutnie niesamowita. Nawilżenie jest niesamowite. Na początku szczerze bałam się, że może spowodować wypryski, ale nie pojawił się ani jeden pryszcz. Następnego dnia po jej użyciu moja skóra jest miękka jak u niemowlaka. Stosuję ją raz w tygodniu, zwłaszcza że stosuję również retinol/retinol, i naprawdę pomaga mi w regeneracji i głębokim nawilżeniu skóry. Idealnie wspiera moją barierę ochronną. Jedynym minusem jest to, że moja twarz jest trochę lepka, kiedy idę spać, niezależnie od tego, jak mało nałożę. Ale szczerze mówiąc, efekty są całkowicie tego warte. Na 100% kupię ją ponownie, gdy mi się skończy.
Super nawilża i zostawia skórę miękką i gładką
bardzo przyjemna żelowa konsystencja, pozostawia lepką warstwę na długi czas, skóra po użyciu nabiera blasku 😍
Maska jest doskonała, rano moja skóra jest lśniąca i miękka
Uwielbiam tę maskę. Świetnie nawilża moją twarz i nie zatyka porów. Mam wrażliwą skórę trądzikową i nic nigdy nie sprawiło, że moja twarz stała się bardziej miękka. NIESAMOWITE.
Używam tą maskę już jakieś 2 tygodnie. Żelowa konsystencja bezbarwne. Wystarczy tylko niewielka ilość produktu bardzo wydajny, szybko się wchłania
Maska ma bardzo przyjemną żelową konsystencję, bez wyraźnych perfum. Wystarczy niewielka ilość, która szybko wchłania się w skórę. Po nałożeniu pozostawia lepkie uczucie na skórze. Mnie osobiście to uczucie nie przeszkadza, skóra jest odżywiona i nawilżona. Rano po wieczornej aplikacji skóra jest idealnie miękka i soczysta.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.