Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 11
Przez ostatnie 20 lat wypróbowałam niezliczoną ilość kosmetyków do mycia twarzy. Kupiłabym ten ponownie. Obecnie nie ma innego, którego kupiłabym ponownie. Podoba mi się zielone opakowanie. Wystarczy niewielka ilość, dobrze się pieni, ma przyjemną, jedwabistą, miękką pianę... dobrze oczyszcza, a jednocześnie jest delikatny dla skóry. Nie wysusza, nie powoduje wysypki ani wyprysków. Jeśli używam go samego na noc i niczego więcej, rano budzę się z piękniejszą cerą. Przyznaję, że ze względu na cenę i chęć wypróbowania produktów Torriden Dive (już używam boostera), nie jestem pewna, czy zamówię go ponownie. Jeśli kosmetyk Torriden sprawdzi się lepiej, to go nie zamówię. Ale i tak jest to świetny kosmetyk do mycia twarzy.
Absolutnie świetny! Mam wrażliwą, mieszaną cerę. W ogóle mnie nie podrażnia. Polecam!!
Idealny dla wrażliwej i suchej skóry. Nie wysusza skóry. Nigdy więcej nie kupię niczego innego!
Świetny produkt, polecam do skóry wrażliwej i tłustej! Doceniam też mniejsze opakowanie podróżne.
To bez wątpienia najlepszy produkt oczyszczający, jakiego do tej pory używałam. Moja skóra jest jedwabiście gładka i oczyszczona po użyciu. To już moja druga butelka i będę jej używać nadal. Już niewielka ilość daje świetny efekt.
To naprawdę najlepszy środek oczyszczający, jaki kiedykolwiek próbowałam. Używam go już od roku i to już moje trzecie opakowanie. To pierwszy środek oczyszczający, który nie wysusza twarzy, nie podrażnia jej i dobrze oczyszcza. Prawdopodobnie będę go używać do końca życia...
Trochę droga, ale bardzo wydajna. Można powiedzieć, że jest w formie takiej bardzo gęstej pasty. Dosłownie malutka kropeczka produktu, mniej niż 0,5cm pasty starcza na całą twarz. Nie zostawia uczucia ściągniętej twarzy po myciu. Kupiłabym jeszcze raz. Nie podrażnia skóry.
RODZAJ CERY: mieszana, tłusta, strefa T, wrażliwa, skłonna do trądziku. Wiek: 30+ Główne problemy: rozszerzone pory, odwodnienie i pierwsze oznaki drobnych zmarszczek Otrzymałam próbkę tej marki z 3-etapową pielęgnacją do wypróbowania. (Zobacz pierwszą recenzję na stronie olejku oczyszczającego) Na początku opakowanie wydawało się dość gęste, prawdopodobnie stwardniało z powodu zimna? Nie jestem pewna. Ma delikatny zapach, nic intensywnego, tylko drobne perełki. Nie rozprowadza się dobrze sam w sobie, trzeba go trochę zemulgować wodą, po czym zaczyna się pienić. Odkąd użyłam olejku oczyszczającego z tej serii, pory wyglądały na oczyszczone, ale jeśli, podobnie jak ja, martwisz się jego rozmiarem (rozszerzone pory), ten produkt wydaje się ich nie rozwiązywać, a wręcz przeciwnie – wyglądają na nieco wyblakłe? Nie jestem pewna... Nie nawilża tak, jak lubię po piankach oczyszczających, skóra na czole i policzkach była po nim nieco sucha.
To najlepszy środek oczyszczający, jakiego do tej pory używałam. Mam bardzo wrażliwą skórę i po każdym środku oczyszczającym moja twarz była zaczerwieniona i swędziała, ale w końcu pojawił się ten, który działa zupełnie odwrotnie – moja skóra nabrała bardziej naturalnego koloru i jest w świetnej kondycji po użyciu tego środka. Jest naprawdę delikatny i przyjemny w dotyku. Może nie nawilża tak, jak bym chciała, ale zdecydowanie jest najlepszy, jakiego używałam.
Naprawdę lubię tę piankę. Używam jej tylko sporadycznie rano, ale efekty nigdy mnie nie zawodzą. Ma drobne drobinki, które delikatnie złuszczają, dzięki czemu skóra jest gładsza, ale jednocześnie nie zaczerwieniona. Zapach nie przypadł mi do gustu, ale zupełnie mi to nie przeszkadza, zwłaszcza przy piankach oczyszczających, które trzymam na twarzy maksymalnie 1-2 minuty. ✨
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.