Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo

Opinie – 2
Fajny krem. Ale nie jest aż tak świetny. Konsystencja jest pomiędzy żelem a kremem. Bezzapachowy. Dobrze się sprawdza w połączeniu z innymi produktami. Oceniam go średnio.
Otrzymałam ten krem jako próbkę podczas moich ostatnich zakupów w ksisters i zakochałam się w nim od pierwszego użycia. Zamawiam całe opakowanie 50 g. Zapach jest bardzo delikatny i przyjemny, konsystencja kremu chłodzi i natychmiast wchłania się w skórę, nie pozostawiając nieprzyjemnego uczucia lepkości. To piękne zwieńczenie mojej pielęgnacji, dające uczucie czystości i nawilżenia. Długo szukałam tak odpowiedniego kremu, zwłaszcza zimą, kiedy moja skóra jest wrażliwa, sucha i słabo nawilżona. Dziękuję ksisters ❤️
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.