Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 12
I've already ordered a second jar. It's a godsend for dry and sensitive skin. It cleanses very gently and carefully, and there's no dry feeling after washing.
Mam cerę problemową, na której pojawiają się wypryski. Zamówiłam tę maseczkę po raz pierwszy i bardzo mi się spodobała – po umyciu twarzy nie odczuwam ściągnięcia, a nowe wypryski nie pojawiają się. Zapach jest również przyjemny, miętowy, nie za ostry. Dziękuję za szybką dostawę.
Jestem z niego bardzo zadowolona, nie wysusza ani nie ściąga skóry po użyciu. Na początku trochę obawiałam się mentolowego zapachu, ale w ogóle nie podrażnia mojego trądzika różowatego.
Super piana, skóra jest oczyszczona, nie wysusza jej wcale, idealna na co dzień😍
Jestem bardzo zadowolona z tej pianki, a konkretnie z jej właściwości oczyszczających, ale bez efektu przesuszania skóry. Ponieważ, szukałam właśnie pianki z pompką, która dość skutecznie oczyszcza z pozostałości kosmetyków (moja skóra ma skłonność do zatykania porów i tłusta), więc chciałam uzyskać dobre oczyszczenie.
CELIMAX The Real Noni Acne Bubble Cleanser po raz drugi i jestem bardzo zadowolona. 💚 Mam cerę mieszaną i ta pianka idealnie ją oczyszcza, nie wysuszając jej. Skóra po użyciu jest świeża i czysta. 🌿 Zdecydowanie polecam, zwłaszcza jeśli masz cerę skłonną do niedoskonałości – ta pianka pomaga utrzymać równowagę. Zdecydowanie polecam – świetny wybór dla cery mieszanej!
Kupiłam dla męża, który ma cerę trądzikową. Jest naprawdę delikatny dla skóry, pianka jest miękka i delikatna, ale naprawdę przyjemnie się wciera w skórę i sprawia, że po użyciu czujesz się miękka, czysta i świeża. To czysta przyjemność. Kupię ponownie, gdy tylko ten się wyczerpie.
CELIMAX The Real Noni Acne Bubble Cleanser Pianka z bąbelkami przyjemnie odświeża, oczyszcza pory, ale nie wysusza ich.
Przyjemna pianka, dobrze oczyszcza nawet zmywa wodoodporną tusz do rzęs z 3 razu a jednak! Skóra po niej nawodniona i miękka.Polecam
Przyjemny zapach i dotyk. Odświeża i oczyszcza. W razie wątpliwości, czy lepsza jest piana czy żel, zdecydowanie polecam zakup pianki i żelu do mycia, aby wyrównać poziom w trakcie użytkowania.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.