Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 75
Najlepszy krem do twarzy, jakiego kiedykolwiek używałam! Mam ponad 45 lat i cerę mieszaną, a dzięki temu kremowi moja twarz stała się jaśniejsza, bardziej promienna i bardzo mi pomógł z drobnymi zmarszczkami. Skończyłam już jedną tubkę i zamierzam zamówić kolejną!!!
Najlepszy krem, jaki kiedykolwiek miałam. Zapach jest ziołowo-medyczny, ale mi się podoba. Niesamowita konsystencja, świetnie się wchłania, skóra jest pięknie nawilżona, promienna i ogólnie sprawdza się nawet pod makijażem. A co najważniejsze, nie mam żadnych wyprysków, nie zatyka porów.
Ten cream to najlepsze dla mojej cery ,koloryt się wyrównał,cela stała napięta i odżywiona (mam mega wrażliwą i suchą cery + naczynka) Bardzo cieszy się zakupem
Ten krem dobrze nawilża, ale dla mnie bardziej nadaje się na noc, rano mam piękną i nawilżoną skórę. Do codziennego stosowania wolę Zero, lepiej się wchłania w ciągu dnia niż ten, kiedy nie miałam makijażu, miałam strasznie tłustą cerę, ale to kwestia indywidualna. Zapach jest dość intensywny, więc może nie każdemu odpowiadać, ale mi nie przeszkadza.
Jestem absolutnie zachwycona tym kremem! Pozostawia moją skórę niesamowicie jędrną, super nawilżoną i fantastycznie miękką. Czuję, że naprawdę pomaga mi zregenerować twarz i poprawić teksturę i elastyczność skóry. To bogaty krem, ale bardzo dobrze się wchłania. Bardzo dziękuję, Ksisters!
Mam normalną skórę, która czasami się wypryskuje. Ten krem nie jest gęsty, ale dobrze nawilża. Używam go po produktach aktywnych. Jak dotąd to dla mnie najlepszy wybór.
Kupiłam ten krem na początku, zapach nie był świetny, ale konsystencja jest świetna.
Krem dostałam w prezencie do zamówienia i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Dobrze nawilża, szybko się wchłania i sprawdza się w porannej pielęgnacji 🌺 Zapach jest dość wyczuwalny, więc może nie każdemu przypaść do gustu, ale mi nie przeszkadza, bo szybko się ulatnia 🙂
Jestem bardzo zadowolona z tego kremu. Używam go od kilku tygodni i widzę, że moja skóra wygląda bardziej świeżo i jest gładsza. Ma lekką, przyjemną konsystencję, nie jest ciężki i dobrze się wchłania po krótkim czasie. Zapach mi się podoba, choć mojej mamie nie przypadł do gustu. Mimo to uważa, że sam krem jest naprawdę dobry. Jak zawsze uwielbiam ten sklep, otrzymywanie przesyłek to dla mnie sama przyjemność 🥰
Ksisters bardzo ładnie go zapakował i dotarł bezpiecznie do domu. To najlepszy krem, jakiego kiedykolwiek używałam! Mam cerę mieszaną z suchymi partiami i ten krem idealnie sprawdza się jako krem na noc. Dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, pozostawia skórę miękką i nawilżoną przez całą noc. Działa jako humektant, utrzymując nawilżenie, dzięki czemu po przebudzeniu nie czuję suchości na twarzy. Zaczęłam go używać regularnie 2 miesiące temu. Moja twarz jest bardziej jędrna, miękka, rozświetlona i mniej zmęczona. Niedawno kupiłam 2 kolejne butelki od Ksisters i to jest moja druga butelka, będę kontynuować zakup. Pomógł mi z trądzikiem i zaczerwienieniem. Nadaje się na zimę, ponieważ ma gęstą, nawilżającą konsystencję. Ma ziołowy, medyczny zapach na początku aplikacji, ale szybko się ulatnia, więc dla mnie to plus. To moja druga butelka, więc polecam ten krem.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.