Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 257
Jeden z moich top5 ulubionych kremów. Po prostu świetnie nawilza, szybko się wchłania, jest idealny pod makijaż- na skórze pozostaje taki piękny glow a produkty bazowe wtapiają się w niego idealnie 🤍 nie wiem ile opanowań już zużyłam, ale to jeden z dwóch kremów które muszę mieć zawsze na półce 😌
Ten krem dosłownie wygładza moją skórę! Używam go głównie na noc, a rano budzę się z gładką skórą. Mam tłustą, problematyczną cerę i myślę, że sprawdza się świetnie, nawet gdy stan mojej cery się pogarsza i pojawiają się wypryski.
Bardzo lubię żelowe kremy, fajnie nawadnia. Poleczm!
Bardzo nawilżający krem, bardzo łatwo się wchłania. Można go również stosować w dwóch warstwach, jeśli skóra jest bardzo odwodniona. Konsystencja może Was zmylić – wcale nie jest lepki, jak mogłoby się wydawać. Świetny produkt. Polecam 😍
Cera mieszana, 40+ Ultralekki, nawilżający żel, nie czuć go na skórze, szybko się wchłania, ale pozostawia lekko lepką warstwę, co mi nie przeszkadza – działa jak baza pod makijaż, dzięki czemu lepiej przylega do skóry. Polecam go nawet osobom bez makijażu, ponieważ rozświetla cerę i nadaje jej zdrowy „blask”. Do suchej, ekstremalnie odwodnionej cery może nie wystarczyć – trzeba nałożyć gęstszy krem. Idealny produkt szczególnie na lato, kiedy potrzebujemy czegoś lekkiego i świeżego.
Nie wiem już który słoik kremu kupujemy, mąż go uwielbia, dla mnie też jest super nawilżający
Ma lekką konsystencję i szybko się wchłania. Początkowo obawiałam się, że nie sprawdzi się u mojej suchej skóry, ale bardzo się rozczarowałam. To idealny wybór dla początkujących.
Bardzo dobrze sprawdził się na mojej skórze trądzikowej. Chociaż nie nawilżał głęboko, zmiękczył skórę i nie zatykał porów. Zdecydowanie kupię go ponownie.
Kupiłam ten krem ponownie. Podoba mi się jego formuła, bezpieczna dla skóry trądzikowej, nie zawiera składników zatykających pory. Myślę, że świetnie sprawdza się jako krem na dzień. Jednak bardziej podobał mi się w butelce niż w tubce (kubeczku).
Cudownie koi, leczy skórę i nawilża ją. Polecam go wszystkim, do każdego rodzaju skóry, ponieważ nie zatyka porów. Nigdy nie zamieniłabym mojego ulubionego kremu. 🐌
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.