Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 42
Bardzo przyjemny produkt nawilżający o wodnistej konsystencji, który dobrze wchłania się w skórę i przygotowuje ją do kolejnych kroków 👍. Nazwałabym go raczej bazą pod serum, ale zdecydowanie nie spełnia on właściwości serum złożonego (przynajmniej dla tłustej, młodej skóry).
Serum o lekkiej i wodnistej konsystencji. Twarz nie lepi się po jego użyciu. W skład produktu wchodzą pepydy miedziowe, na których mi zalezy. Skóra po użyciu jest jakby wyciszona i ze zmniejszonymi zaczerwieniami. Ogólnie serum jest fajne, na dalsze efekty muszę jeszcze poczekać, gdyż używam go zbyt krótko, aby ocenić jego działanie ujędrniajce.
Serum ma leciutką, wodnistą konsystencję i wchłania się ekspresowo. Może leciutko piec na początku chociaż 'piec' to chyba za mocno powiedziane. W każdym razie to tylko na samym początku użytkowania. Widzę poprawę wyglądu skóry - jest rozjaśniona i lekko napięta. Cena też bardzo korzystna, na pewno kupię ponownie :)
Rzadkie serum. Szybko się wchłania. Pozostawia przyjemną konsystencję i podoba mi się efekt na twarzy! Stosuję je rano przed kremem nawilżającym!
Świetny produkt, polecam serdecznie
Mam wrażliwą i czasami reaktywną skórę. Już po kilku dniach stosowania zauważyłam poprawę: jest bardziej nawilżona i wygląda zdrowiej. Wchłania się bardzo dobrze i mogę po nim nałożyć krem nawilżający. Nie błyszczy się, a skóra po nim jest w doskonałym stanie.
Kupiłam go przypadkiem, kiedy był w promocji. Używam go już od dłuższego czasu. Pozostawia efekt nawilżenia skóry i natychmiast się wchłania. Nie klei się. Mam cerę mieszaną i po jego użyciu nie czuję tłustego filmu.
Najlepsza rzecz z peptydami, jaką kiedykolwiek miałam. Doskonała konsystencja, nadaje się również do cery tłustej, natychmiastowo odżywiona. Polecam 👌👌
Lekki, szybko się wchłania i uwielbiam peptydy. Idealnie pasuje do każdej pielęgnacji. Może zastąpić tonik, ale osobiście używam go po nim, ponieważ również zawiera KH i chcę z niego maksymalnie skorzystać. Ten produkt to mój niezbędnik w porannej i wieczornej pielęgnacji.
Używam tego serum od jakiegoś czasu i jestem z niego bardzo zadowolona. Konsystencja jest dość rzadka, ale właśnie dlatego tak łatwo się je aplikuje na twarz i jest bardzo wydajne. Moja skóra jest po nim miękka i komfortowa. Nie wywołało u mnie żadnych alergii ani podrażnień. Buteleczka jest praktyczna i ogólnie rzecz biorąc, to świetny podstawowy produkt do pielęgnacji skóry. 😊
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.