Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.






Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 12
Jak na razie jestem bardzo pozytywnie nastawiona. Świetnie się wchłania.
Rozświetla skórę, poprawia koloryt, działa na przebarwienia i nie klei się. Trzeba pamiętać żeby chronić w lodówce
Serum ładnie rozjaśnia skórę. Ma lekko specyficzny zapach, który po chwili znika. Serum pozostawia na twarzy lekką warstwę klejącą. Należy przechowywać je w lodówce.
Nie spodziewałam się aż tak dobrych rezultatów i byłam bardzo zadowolona z tego serum. Czekam, aż znów będzie dostępne w sprzedaży.
Niektórzy pisali że brzydo pachnie, a mi zapach bardzo się podobał!:) przypominał chleb (?) tak czy siak, było bardziej czuć tylko przy pierwszych kilku razach. Polecam:)
To prawda, że serum trochę pachnie, ale taki jest po prostu efekt działania kwasu askorbinowego, trzeba to wziąć pod uwagę. Po otwarciu należy przechowywać je w lodówce, aby nie uległo utlenieniu. Opakowanie jest również odpowiednie, ponieważ nie należy nakładać zbyt dużej ilości witaminy C na twarz. Stosuję go kilka razy w tygodniu i widzę efekty – moja skóra nie jest już tak zmęczona, zaczerwieniona i ogólnie wygląda zdrowiej. Zauważyłam również poprawę w wyglądzie drobnych zmarszczek.
Bardzo rzadki i lekko śmierdzący. Zaskoczyło mnie to. Nie mogę powiedzieć, że jestem zachwycona, ale też mnie w żaden sposób nie podrażnia.
W ogóle się nie przykleja, robi to co powinien, 10/10
Efekty są widoczne już po pierwszym użyciu, a produkt wchłania się błyskawicznie, ale niestety jest to bardzo mała ilość w stosunku do ceny.
Jedno z najlepszych serum, jakie kiedykolwiek próbowałam. Nadaje połysk, idealną teksturę i tworzy efekt pięknej, szklanej skóry. Gorąco polecam. Uważam, że nie powinno go zabraknąć w żadnej rutynie!!!!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.