Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 34
Fajnie się pieni i ma ładny zapach, zużyłam już większość i włosy po nim wraz z odżywką są miękkie w dotyku.
Dobry szampon, pachnie ładnie. Włosy czyste i miękkie po umyciu
Szampon ma bardzo przyjemną konsystencję i dobrze się pieni, zdecydowanie polecam
Bardzo mi się podoba. Polecam
Kupiłam go z polecenia (opinie) Jestem bardzo zadowolona z włosów, są miękkie i nawilżone. Szampon jest bardzo gęsty, więc rozcieńczam go wodą. Jest ekonomiczny i ma przyjemny zapach. Używam go z odżywką.
Używam tego szamponu i odżywki od ponad sześciu miesięcy. Zdziałały cuda z moimi włosami, zawsze po umyciu utrzymuję jedwabisty efekt. Głęboko odżywiają włosy. Gorąco polecam tę linię produktów!
Włosy są odżywione i mają naturalny połysk. Mam już drugie duże opakowanie i nie zamierzam się z nim rozstać.
Świetny szampon, polecam, używam go już od dłuższego czasu))
Używałam już tego szamponu, ale tym razem zdecydowałam się na większą butelkę. To dobry szampon.
Відправили мені пробник синьої шампуні, спробувала, шикарно. Надумала замовити цей шампунь але синій для окрашеного волосся тому взяла цей. Синій більш сподобався. Гарно очищає, підійде на кожен день
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.