Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo









Opinie – 7
Купувала шампунь та кондиціонер з цвєї лінійки. В цілому сподобались, волосся м'яке та гладке.
W połączeniu z szamponem z tej samej linii, kompletna porażka. Włosy nie miały blasku, trudno je było rozczesać. Po użyciu odżywki innej marki (tego samego szamponu) efekt był nieco lepszy. Zdecydowanie nie polecam tej linii, nie próbowałam żadnej innej tej marki. Zostanę przy Rated Green, choć jest droższa, ale efekt jest nieporównywalny.
Ta odżywka z imbirem to prawdziwy must-have dla zniszczonych włosów. Regeneruje ich strukturę, sprawia, że stają się gładkie i błyszczące, a do tego ma przyjemny, rozgrzewający zapach. Po użyciu włosy wyglądają na zdrowsze i mocniejsze.
Po jego użyciu moje włosy są tak przyjemne, miękkie i gładkie😍
Dobra, niedroga odżywka do włosów. Zmiękcza moje włosy po pozostawieniu jej na kilka minut na wilgotnych włosach. Spełnia swoje zadanie
robi piękne włosy
Odżywka sprawdza mi się znakomicie. Włosy są miękkie, sypkie i pięknie pachną (zapach kojarzy mi się z jesienią)
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.