Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 80
Mam też odżywkę z tej samej firmy i włosy stały się mocniejsze i bardziej odżywione. Są mniej szorstkie, a bardziej napuszone. Jako osoba z mocno wypadającymi włosami mam nadzieję, że pomoże też i na wypadanie
Od dłuższego czasu zauważam wzmożone wypadanie włosów – podczas kąpieli, czesania, a nawet odkurzania. Zaczęłam używać tego szamponu i muszę przyznać, że działa niesamowicie dobrze. Moje włosy prawie w ogóle nie wypadają. Zapach przypomina mi ziołowy likier, a skóra głowy po umyciu jest świeża. Polecam jednak stosowanie odżywki, ponieważ mam wrażenie, że lekko wysusza włosy, ale z odżywką jest to całkowicie w porządku. Teraz chcę wypróbować ten szampon, przeciw wypadaniu włosów i przetłuszczaniu się: https://ksisters.sk/product/daeng-gi-meo-ri-new-gold-special-shampoo.
Najlepszy szampon, jaki kiedykolwiek próbowałam. Jedno opakowanie starczyło mi na kilka miesięcy, myłam go dwa razy w tygodniu i moje włosy były świeże. Na pewno kupię go ponownie.
Nadal próbuję, ale wypada mi mniej włosów, więc polecam.
Niestety, szampon jest bardzo nieodpowiedni dla suchej skóry. Moja skóra głowy swędzi, jest sucha, a nawet łuszczy się po jego użyciu. Chociaż ładnie pachnie i dobrze się pieni, moje włosy po nim się puszą, a odżywka z tej serii nie ułatwia ich rozczesywania. Wysłałam produkt innym członkom rodziny. Naprawdę nie nadaje się dla osób z atopią.
Впершу використовую корейську косметику та цей шампунь. Спеціально не писала відгук одразу після покупки, бо хотіла перевірити реальну ефективність. І ось нарешті, можу поділитися своїм відгуком. Шампунью я користуюсь 3 місяць, вже через 1,5 місяці стало помітно, що волося випадає менше, особли під час миття та розчісування. Я приємно здивована і однозначно рекомендую. До того ж шампунь має приємний запах, текстуру та гарно милиться.
Mam długie, gęste kręcone włosy i bardzo delikatną skórę głowy. Przez lata testowałam dziesiątki szamponów - każdy mnie zawiódł, albo powodując u mnie uczulenie czy łupież, albo wysuszając i pusząc moje włosy. Ten jest wyjątkiem - sucha, swędząca skóra zniknęła, a włosy nie są przesuszone. Myję włosy 1-2x w tygodniu i starczył mi na 7/8 miesięcy. Bardzo wydajny, przyjemny lekko ziołowy zapach. Najlepszy szampon w moim życiu, zdecydowanie polecam!
Początkowo wahałam się, ponieważ na opakowaniu napisano, że „niedokładne spłukanie może prowadzić do zwiększonego wypadania włosów”. Myję włosy co drugi dzień i użyłam go trzy razy w ciągu ostatniego tygodnia. Rezultat: tracę znacznie mniej włosów podczas mycia i suszenia (w końcu zawsze traci się kilka włosów) – w porównaniu z moim poprzednim szamponem. Dobrze go też toleruję, mimo że moja skóra głowy zazwyczaj źle reaguje na zmianę szamponu – więc dodatkowe punkty za mniejsze wypadanie włosów i lepszą tolerancję skóry głowy. Niestety, wysusza mi włosy – więc albo stosuję dodatkowo maskę do włosów, albo w międzyczasie zmieniam szampon.
Mogę szczerze powiedzieć, że jest pięknie zaprojektowany i ma nawet malutkie zapięcie! Górną część można docisnąć tylko po jej uprzednim wyjęciu – uważam, że to zarówno praktyczne, jak i bardzo sprytne rozwiązanie. Naprawdę nie mogłam się doczekać, żeby w końcu wypróbować ten produkt, bo szczerze mówiąc, próbowałam już prawie wszystkiego – ale moje wypadanie włosów po ciąży było uporczywe. Oczywiście, warto wspomnieć, że biorę też odpowiednie witaminy, ale pierwszą naprawdę spektakularną zmianę poczułam już po dwóch tygodniach. Po użyciu szamponu, podczas mycia włosów na grzebieniu zostawało zauważalnie mniej włosów. Mała lekcja: mycie włosów co drugi dzień trochę wysuszało mi skórę głowy, więc zaczęłam myć włosy co trzy dni, początkowo innym szamponem KSisters. Sprawdził się idealnie, a po umyciu włosów pozostała tylko normalna ilość włosów. Zapach jest mocno ziołowy, trzeba się do niego przyzwyczaić, ale fanki linii Red Cross Deer będą zachwycone! 😅
Sam w sobie jest dobrym szamponem, o cudownym, niepowtarzalnym zapachu, który zachwyca zmysły. Generalnie ma dobrą konsystencję i dobrze się pieni. Jednak nie zmniejsza wypadania włosów, dlatego poleciłam go mojej rodzinie.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.