Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 23
Świetna odżywka; pozostawia cienkie włosy miękkie i łatwe do rozczesania, nie obciążając ich. Włosy pozostają pięknie lśniące. Nie zauważyłam żadnego efektu w walce z wypadaniem włosów, ale nadal ją zamawiam.
Odżywka bardzo ułatwia rozczesywanie, sprawia że włosy są miękkie, a po wysuszeniu błyszczące. Super efekt po zastosowaniu razem z szamponem, włosy wyglądają zdecydowanie lepiej i mniej się przetłuszczają.
W połączeniu z szamponem z tej samej serii tworzy świetny zestaw. Włosy są miękkie i łatwe do rozczesania.
niesamowita odżywka do włosów w połączeniu z szamponem z tej serii, gorąco polecam!!
Świetny zestaw razem z szamponem, jeden z niewielu, który mnie nie uczula. Używam od roku zachęcona próbką, którą otrzymałam. Włosy są miękkie i błyszczące, dobrze odżywione. Nie elektryzują się. Mam włosy naturalne (nie farbowane) w wieku 60+
Zamówiłam tę odżywkę razem z szamponem. Pięknie pachnie i nawet moje długie włosy łatwo się rozczesują.
Szampon jest rewelacyjny,pięknie pachnie.POLECAM każdemu 😁
Szampon o przyjemnym zapachu. Włosy są po nim miękkie i lśniące. Uważam, że w ten sposób są delikatniejsze.
Odżywka i z tych samych który spoko można kupować dla używania na codzień. Specjalnych kosmicznych efektów ona nie zostawię ale włosy będą wdzięczne za dobrą pielęgnację. Bardzo ładny design buteleczki, przyjemny aromat. Na dodatek z tyłu zjawił się język angielski co ułatwia używanie
Pięknie prostuje włosy. Są również bardziej błyszczące, wydają się grubsze i mocniejsze. Stosuję razem z szamponem. Zdecydowanie polecam.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.