Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Opinie – 2
Dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Nie czuję nawilżenia tylko wtedy, gdy mam tłustą cerę. Zapach. Może miód? Nie potrafię go zidentyfikować. Zazwyczaj jestem przyzwyczajona do produktów bezzapachowych, ale ten zapach nie jest zły.
Ma trochę dziwny zapach, dopóki się całkowicie nie wchłonie, ale to najbardziej odżywczy krem do ciała, jakiego kiedykolwiek używałam. Gorąco polecam go na zimę. Moja skóra była nawilżona po kilku godzinach, a nawet następnego dnia, w przeciwieństwie do kremów drogeryjnych.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.