Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.






Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 9
Kiedy nałożyłam go z próbki, byłam podekscytowana, ale kiedy go kupiłam, nie byłam nim specjalnie zachwycona. Stosowałam go bardzo systematycznie i nie zauważyłam niczego nadzwyczajnego. Jedynie nawilżenie.
Zakochałam się w próbce i kupiłam całą buteleczkę. To pierwsza esencja, której nie mogę się doczekać, żeby używać każdego wieczoru, bo szybko się wchłania, pozostawia skórę jedwabiście gładką i za każdym razem czuję, że moja skóra otrzymuje codzienną dawkę odżywienia. Na pewno kupię ją ponownie ❤️😍
Nie jest idealny, ale naprawdę pomaga mi ukoić skórę. Używam go codziennie, świetnie sprawdza się przed retinolem i innymi serum i kremami. Mam wrażliwą i tłustą cerę, a na twarzy pojawiają się zaczerwienienia. Polecam.
Córka ma trądzik i powiedziała że bez tego ona już sobie życia nie wyobraża. Pryszcze i zaczerwienienia zniknęły. Szkoda że nie pozwoliła zdjęcie dodać przed i po, ale to jest jej prawo. Dla nastolatka z trądzikiem warto spróbować
Otrzymałam go jako próbkę produktu, ale tak mi się spodobał, że na pewno go zamówię. Ma bardzo lekką konsystencję, szybko się wchłania i doskonale sprawdza się w pielęgnacji skóry trądzikowej.
Wystarczyło na pół roku. Wchłania się natychmiast. Po tym nie potrzebowałam już nawet kremu.
Serum idealnie sprawdzi się dla nastolatki z miejscowymi wypryskami. Super łagodzi i delikatnie wysusza zmiany. Bardzo dobry produkt.
Cena jest świetna. Używam go każdego wieczoru. Skóra jest po nim przyjemna. Jestem zadowolony z produktu
Bardzo lekka formuła, szybko się wchłania.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.