Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 375
Warty szumu, świetny produkt Myślę, że cena też jest w porządku
Krem jest dla mnie idealny, świetnie sprawdza się również pod makijażem
Stosuję go każdej nocy od 3 miesięcy jako ostatnią warstwę na twarzy. Kupiłam go z polecenia znajomej, bo niestety moja skóra była nadmiernie złuszczona, ale ten krem naprawdę odbudował moją barierę ochronną, jak to mówią.
Krem ma bardzo lekką formułę, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy, tylko pięknie rozświetloną skórę. Świetnie radzi sobie z wszelkimi podrażnieniami i jest bardzo łagodny. Polecam!
Kupiłam go już 5 razy. Uwielbiam go, pięknie walczy z niedoskonałościami, a jednocześnie koi skórę. Jest świetny na lato.
Lepszego kremu jeszcze nie znalazłam, skład też jest fajny, mam około 6 opakowań.
To chyba czwarty krem, którego używałam i jestem zachwycona. Mam cerę mieszaną, cudownie nawilża, nie pozostawia uczucia lepkości. Polecam!
Uwielbiam go, nawilża i łagodzi, idealny na lato.
Łagodzi skórę, zwęża pory i usuwa zaskórniki. Najlepszy ze wszystkich kremów nawilżających.
Używam tego kremu od jakiegoś czasu i jestem nim zachwycona! Mam problematyczną cerę, trądzik hormonalny. Oczywiście, nie pomaga, ale łagodzi go jak żaden inny krem do twarzy, którego używałam! Zrobił ogromną różnicę już po jednej nocy! Kupię go ponownie!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.