Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 32
Podoba mi się jego konsystencja, kolor, nie sądzę, żeby jakoś szczególnie chronił, nie wiem, używam go, nie poparzyłam się, zmieniałam go, chciałam móc nałożyć więcej bez tego koloru. Myślę też, że jest dla młodszych dziewczyn. Mam 60 lat.
Używam tego filtra SPF od sześciu miesięcy i nie mogę się nachwalić! Jest przyjemny, ma przyjemny zapach, jest lekki i skuteczny!
Używałam go zamiast kremu BB do cery czerwonej i jasnej. Lekko podkreślał suche partie, ale poza tym był przyjemny i wyrównywał koloryt skóry. Nie błyszczał się zbyt mocno zimą. Dobre opakowanie.
Krem jest zielony, kształt jest zielony, suchy, łuszczący się... w dotyku przypomina beton! Szok. Na szczęście to był prezent, więc nie żałuję pieniędzy. Zdecydowanie nie dla mnie.
Jest dobry, ale miałam o wiele lepsze. Jest ciężki, zostawia biały nalot, muszę zmywać makijaż z wytatuowanych brwi płynem do demakijażu.
Dla mnie to świetny krem z filtrem, szczególnie do zaczerwienionej skóry, ale uwaga – trzeba go mocno rozprowadzać i mimo że jest bardzo płynny, to na twarzy pozostawia dość gęstą warstwę. Zapach nie jest dla mnie (drzewo herbaciane), ale to kwestia indywidualna :). Poza tym produkt jest dobry, przyjemnie chłodzi, a przy odpowiedniej warstwie zapewnia komfort.
To zielonkawy, płynny krem, który pozostawia na twarzy lekką warstwę. Przy moim typie cery działa równoważąco, przeciwdziałając zaczerwienieniom, dlatego stosuję go zamiast kremu BB/podkładu. Nie podrażnia, ale zimą trzeba nałożyć pod niego inny krem nawilżający, aby uniknąć suchych skórek.
Niestety, ten krem nie działa na moją skórę. Pozostawia na niej lekko zielonkawy film.
Dostałam ten produkt w prezencie od dziewczyn i muszę bardzo podziękować! Naprawdę go pokochałam! Moja skóra jest bardzo tłusta i zaczerwieniona! Dzięki temu produktowi unikam nakładania podkładu na całą twarz, ponieważ łagodzi moje intensywne zaczerwienienia! Jestem też bardzo zadowolona, bo nie świecę się nawet po kilku godzinach, co jest dla mnie czymś niesamowitym!! Jestem naprawdę podekscytowana!!! Jeszcze raz dziękuję!!!!
Pozostawia niesamowicie białą powłokę... której nie da się usunąć nawet makijażem.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.