Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 10
Dostałam go w prezencie przy zakupie. Byłam zaskoczona konsystencją z drobinkami, ale ładnie się wchłania. Ze względu na kwas salicylowy, moja skóra musiała się do niego przyzwyczaić na początku i nawet teraz nie używam go codziennie, ale to dobry produkt. Może ma niepotrzebnie duże opakowanie, ale ogólnie oceniam go pozytywnie. Jednocześnie nie działa cudów i skóra nie staje się po nim cudownie piękniejsza.
Dostałam go w prezencie do mojego zamówienia! Byłam naprawdę podekscytowana tym prezentem, bo jest duży (150 ml) i pozostawia skórę odświeżoną! Na pewno go kupię, jak tylko go skończę!
Dostałam go w prezencie i byłam bardzo mile zaskoczona. Ma pojemność 150 ml, więc starcza na długo. Ma przyjemny zapach, dobrze się wchłania. Skóra po aplikacji jest świeża. Używam go głównie rano. Zdecydowanie polecam.
Dostałam w prezencie, ale na pewno zamówię. Nawilża, wchłania się natychmiast.
Właśnie zaczęłam go używać; dostałam go w prezencie od ksisters. Podobała mi się konsystencja; po nałożeniu koił skórę i zmniejszał stany zapalne.
Bardzo polubiłam tę esencję. Szczególnie dobrze nawilża skórę, a to właśnie z tym zawsze miałam problem, bo nigdy nie mogłam znaleźć produktu, który naprawdę nawilża. W cieplejszych miesiącach całkowicie zastępuje krem dla mojej normalnej cery. Wykończenie jest nieco lepkie, ale nie powoduje dyskomfortu i nie utrudnia nakładania makijażu. Ogólnie jestem z niej bardzo zadowolona.
Lekka esencja o przyjemnym jagodowym aromacie. Bardzo szybko się wchłania. Nie zauważyłam po niej efektu wow, może nie jest do mojego typu cery.
Chyba jeden z najlepszych toników do tej pory. Ma delikatny zapach (już się do niego przyzwyczaiłam). Pięknie nawilża, nie klei się. Genialnie sprawdza się przy dwóch warstwach 🫶🏻✨
Naprawdę polecam, delikatnie pachnie, fajnie nawilża, szybko się wchłania, daje fajny glow I delikatnie złuszcza dzięki kwasowi salicylowemu, naprawdę polecam
Bardzo fajna esencja, lekka nawilżająca. Dobry początek do dalszej pielęgnacji. Dodatkowy plus za szklaną butelkę
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.