Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 8
Lekka, szybko wchłaniająca się serum, które intensywnie nawilża i odżywia skórę. Pomaga poprawić jej elastyczność, wygładza oraz nadaje zdrowy wygląd. Idealne do codziennej pielęgnacji.
Dostałam tester z moim ostatnim zamówieniem i zakochałam się. Lekka, mleczna i puszysta konsystencja idealnie pasuje do mojej skóry. Nawilża i wchłania się, nie pozostawiając smug. Skóra jest miękka i elastyczna. Piękna. Dziękuję, że odkryłaś ją dla mnie!
Dostałam próbkę serum w prezencie i jestem wdzięczna za tę okazję. Zdecydowanie zamówię pełną wersję, żeby móc lepiej je przetestować. Ma tłustą konsystencję, trzeba dać mu czas na wchłonięcie, ewentualnie delikatnie wmasować. Stosowałam je wieczorem bez toniku ani kremu. Moja skóra była miękka i odżywiona zarówno wieczorem, jak i rano. Nie stosowałabym go codziennie, żeby nie zatykał porów, myślę, że 1-2 razy w tygodniu w zupełności wystarczą.
Ciekawe serum. Dostałam próbki i po pierwszym użyciu byłam bardzo na tak. Pozostawia skórę dobrze odżywioną. Fajnie zmniejsza widoczność porów i delikatnie rozświetla cerę. Niestety nie nadaje się do codziennego stosowania przy cerach tłustych. U mnie po dwóch dniach zaczęły pojawiać się zaskórniki. Dlatego wstrzymałam się z zakupem pełnowymiarowego opakowania.
Serum ma płynną konsystencję, jest białe i bezzapachowe. Wyrównuje koloryt skóry, redukuje ślady po trądziku i szybko się wchłania.
świetne serum, wygładza, nawilża, daje uczucie komfortu, zamknięte kremem utrzymuje blask na twarzy
Używam tego produktu już od 3 tygodni i jestem w nim zakochana! Mam wrażliwą skórę alergiczną i niełatwo jest znaleźć odpowiedni produkt. To serum jest bardzo lekkie, ale świetnie nawilża! To idealny dodatek do mojej porannej rutyny. Zapach jest neutralny i doskonale komponuje się z innymi produktami, takimi jak makijaż czy krem z filtrem przeciwsłonecznym.
Jedno z lepszych serum jakie miałam ! Cudownie nawilża i koi skórę . Po kilku użyciach już widziałam lepszą kondycję mojej skóry . Ma mleczną i jedwabista konsystencję. Nie podrażnia i jest bezzapachowe. Pipetka nie zatyka się . Szklane opakowanie . Polecam serdeczne
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.