Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 38
Świetny olejek, bardzo przyjemny zapach, nie klei się! Używam tylko produktów tej marki do włosów i bardzo go lubię!
Bardzo delikatny zapach. Nie czułam go zbyt mocno, wolałabym, żeby był perfumowany, ale wiem, że wiele osób nie lubi mocnych olejków, więc dla Ciebie byłby idealny. Wolę mocniejsze zapachy, ale to moja preferencja. Poza tym to bardzo delikatny olejek, nie obciąża włosów, zauważyłam, że większość olejków sprawia, że moje włosy wyglądają na ciężkie i przetłuszczone. Po umyciu osuszyłam włosy ręcznikiem i nałożyłam trochę na środek i końcówki, a następnie delikatnie je rozczesałam, a moje włosy nie były skręcone ani przetłuszczone, więc dla mnie to 10/10.
Znacznie lżejsza formuła niż olejki drogeryjne. Moje włosy dobrze go wchłaniają (falowane, splątane, grube). Zdecydowanie będę go używać od teraz. :)
Używam go zaraz po umyciu włosów. Nie przetłuszcza ich, ale nawilża. Olejek ma bardzo delikatny, ale przyjemny zapach. Eleganckie opakowanie to dodatkowy plus 😊.
Po umyciu nakładam na włosy olejek, który pięknie nawilża i sprawia, że falowane włosy po wysuszeniu ładnie się kręcą.
Przyjemny olejek do włosów, ładnie pachnie. Nakładam go na włosy w połowie suszenia. Olejek nie przetłuszcza włosów, pozostawia je gładkie i lśniące.
Bardzo przyjemny olejek o przyjemnej konsystencji, która nie obciąża włosów i o bardzo przyjemnym zapachu.
nawilża i nie obciążą
Stosuję go dopiero od kilku dni, ale moje rozdwojone końcówki wydają się być wyleczone, a włosy miękkie. Stosuję go na wilgotne włosy, ale także następnego dnia po umyciu, kiedy końcówki wydają się nieco bardziej suche.
Niewiele
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.