Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 16
Używam tego kremu od dwóch lat, to był mój pierwszy koreański produkt i nie mogę się z nim rozstać. Stosuję go wieczorem, trzeba się nauczyć z nim pracować, szybko się wchłania i pozostawia promienną cerę. Rano mam piękną, gładką skórę, żadne drogie serum nie dało mi takiego efektu jak ten krem. Nie podrażnia, ale polecam go do cery tłustej lub mieszanej, należy go nakładać na nawilżoną skórę, a nie całkowicie suchą. Opakowanie wystarcza na niewiarygodnie długo, wystarczy naprawdę niewielka ilość kremu. Polecam dać mu szansę.
Sam w sobie jest dobry, ma też efekt rozświetlenia, ale zawartość retinolu jest prawdopodobnie minimalna, w każdym razie opakowanie starczy na długo. Używam go jako ostatniego kroku po użyciu produktów z retinolem. Nie podrażnia, ale nie kupiłabym go ponownie następnym razem.
Naprawdę doskonały krem, i mimo że zawiera retinol, stosuję go codziennie bez żadnych podrażnień. Wręcz przeciwnie, stan mojej skóry znacznie się poprawił w ciągu zaledwie kilku dni. Oczywiście, jak to zwykle bywa, ocena jest bardzo subiektywna. Dla mnie jest naprawdę rewelacyjny 👍
ŚWIETNY KREM. Bardzo ładnie nawilża
Nigdy nie używałam lepszego kremu. Konsystencja kremu jest dość lepka ale fantastycznie nawilża i wygładza skórę. Szczerze polecam.
Krem ma bardzo ciekawą konsystencję, pomimo swojej lepkości, bardzo dobrze wchłania się po pewnym czasie w skórę. Używam go mniej więcej co 3 dni. Minęły 2 tygodnie, na razie nie widzę większych zmian, ale ogólnie moja twarz wygląda na bardziej miękką i jednolitą.
Jako wieczny eksperymentator muszę stwierdzić, że jest to najlepszy krem jak dotąd. Mam 32 lata, więc wahałam się, czy tak naprawdę chcę czegoś odmładzającego. Ale tak właśnie jest. Skóra po nim wygląda świetnie przez cały dzień. Bez problemu radzi sobie pod pudrem mineralnym i korektorem, a skóra nabiera blasku. Po raz pierwszy w życiu słyszę komplementy na temat mojej skóry. Krem jest prawie bezwonny. Wchłania się dobrze, w kilka minut nie wiem. Naprawdę świetny produkt w ogromnym opakowaniu.
Świetny krem, gęsta konsystencja, przyjemna w rozprowadzaniu na twarzy, łatwa w nakładaniu szpatułką. Używam go na noc do cery mieszanej i jestem zadowolona
Krem stosuję od kilku miesięcy, jednak nie jest on odpowiedni dla mojej skóry. Moja skóra jest po nim napięta. Na pewno sprawdzi się u kogoś innego, następnym razem wypróbuję inny krem z retinolem.
Rozjaśnia skórę, wygładza ją, stosuj 2 razy w tygodniu
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.