Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo








Opinie – 6
ABSOLUTNIE MOJE ODKRYCIE. Ten krem stał się obowiązkowym elementem pielęgnacji. Konsynstencja chmurki, nie pieni się, daje ultra nawilżenie. Nie zostawia powłoki, daje przecudowny glow. Pod makijaż, spf świetny. Jego lekkość i delikatność sprawdza się nawet jako ukojenie po kontakcie ze słońcem. Cenowo wypada świetnie. Dołączona wygodna szpatułka, początkowo używałam jednakże wygodniej mi palcami. Polecam z całego serca jako posiadaczka cery mieszanej/suchej. Super się sprawdza też w warunkach jesienno-zimowych, gdzie temp. spadają w okolicy, i poniżej 0.
Pozostawia skórę bardzo miękką i gładką
Ten krem jest absolutnie świetny. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy, a jednocześnie jest zawsze bardzo dobrze nawilżony. Stosuję go wieczorem, a rano mam piękną, elastyczną skórę. Niektórym może nie odpowiadać większa gęstość kremu, ale poza tym zdecydowanie polecam. W opakowaniu znajduje się również mała szpatułka, która ułatwia nabieranie. Jednocześnie chciałabym podkreślić, że naprawdę niewielka ilość kremu wystarcza na całą skórę.
Genialny krem. Skóra jest po nim ukojona, nawilżona i elastyczna. Używam go 2 razy dziennnie. Rano wystarczy go tylko przypudrować, kremy bb poszły w odstawkę. To krem do którego będę wracać.
Mam prawie wszystkie kremy tej marki. Moja skóra jest lekko trądzikowa i mieszana latem, a zimą gdzieś pomiędzy suchą i mieszaną. Jeśli chodzi o ten krem to moim zdaniem śmiało można go dodać, pięknie nawilża moją skórę, mam już drugie opakowanie... o większej ilości, nie wchłania się i utrzymuje się na twarzy w postaci masy , ale przy odpowiednim nałożeniu wchłania się w twarz i owszem, przez chwilę pozostaje lepki, ale potem w ogóle. Używam na nim kremu BB lub korektorów i nigdy nie wyblakły ani nie rozmazały się, co mi się przydarzyło przy innych kremach Elizavecca :). Musicie spróbować, moim zdaniem jest nawet lepsze od serum z kwasem tej marki.
Wielkie rozczarowanie. Krem ma naprawdę kremową konsystencję, bardzo dobrze trzyma się skóry, a nawilżenie jest zerowe, nawet moja mieszana skóra jest po nim ściągnięta. Dla mnie naprawdę nie polecam tego kremu. Pierwszy produkt koreańskich kosmetyków, który mnie rozczarował.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.