Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 10
Polecam. Bardzo dobry produkt.
Wypróbowałam go po raz pierwszy i nie żałuję! Ma delikatną formułę, idealną dla wrażliwej skóry, takiej jak moja. Nie wysusza mi twarzy po użyciu, dlatego nie pojawiły się na niej żadne wypryski. Naprawdę trudno znaleźć produkt odpowiedni dla mojego typu skóry, więc jestem wdzięczna, że znalazłam ten! Muszę przyznać, że duże opakowanie w przystępnej cenie! Używam go tylko raz w tygodniu do peelingu.
Dla mnie najlepszy peeling – delikatny, nie podrażnia i nie drapie. Nie ma w nim ostrych drobinek, tylko coś jak strzępki papieru. Zazwyczaj po peelingach moja skóra jest podrażniona, ale po tym wcale. Ma też przyjemny, dyskretny zapach.
Jest bardzo delikatny. Delikatnie złuszcza, ale nie wysusza. Moja skóra jest po nim nawilżona.
Bardzo dobry i ciekawy żel peelingujący. Po nałożeniu ma się wrażenie rolowania pod palcami. Jest delikatny a zarazem skuteczny. Ma ładny delikatny zapach. Nie uczula i nie podrażnia.
Przyzwyczaiłam się do ''klasycznych'' peelingów, które zawierały jakieś małe pestki lub grubsze cząsteczki. A ten? Naprawdę bardzo delikatny peeling, który nie szoruje, ale delikatnie oczyszcza. Porównałabym to do uczucia, jakbym miała twardszy papier pokruszony na twarzy :D Świetne dla mnie!
Bardzo fajny peeling, polecam, moja twarz po jego użyciu czuje się magicznie.
Peeling super się sprawdzi dla osób z suchą i wrażliwą skórą jak ja. Nie jest on głęboko oczyszczający, delikatnie złuszcza naskórek, opakowanie jest ogromne ale na pewno kupię kolejne.
Najlepszy peeling jaki kiedykolwiek używałam, robi to co obiecuje :)
Świetny peeling kupuję już kolejne opakowanie. Polecam wszystkim
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.