Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo








Opinie – 3
Przyjemny żel dla skóry, skóra dobrze na niego reaguje, ma typowy zapach olejku z drzewa herbacianego, jednak po zmyciu nie jest on wyczuwalny.
To bardzo dobry produkt. Używałam go przez jakiś czas przed napisaniem tej recenzji i jestem z niego naprawdę zadowolona. Po jego użyciu moja skóra jest bardzo czysta. Polecam!
Kupiłem go głównie ze względu na dobrą cenę, ale produkt bardzo ładnie mnie zaskoczył. Jest wrażliwy na skórę, nie wysusza i ładnie oczyszcza skórę. Pianki czyszczącej używam prawie codziennie od pół roku i jestem dopiero w połowie paczki. Zdecydowanie polecam!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.