Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.


Opinie – 2
Maseczkę podarowałam mężowi, który zmagał się z silnie podrażnioną, pieczącą i swędzącą, wypryskową skórą. bardzo ją chwaliłeś, to była jedna z niewielu rzeczy, które w tej chwili przynosiły mu ulgę. od tego czasu zawsze mamy przynajmniej jeden na stanie.
Ta maska jest naprawdę soczysta, serum w niej jest przyjemne i kojące, bardzo doceniam to, że jest bezzapachowa i ma minimalistyczny skład. Stosowałam go na podrażnioną skórę z egzemą i w ogóle nie szczypał. Na pewno kupię je do moich zapasów.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.