Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.


Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 28
Seria Black Snail jest świetna. Mam bardzo wrażliwą skórę, więc obawiałam się reakcji alergicznej, ale ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, po użyciu tych produktów moja skóra jest bardzo miękka i świeża. Mogę ją tylko polecić.
Ten krem nie jest dla mnie. Mam cerę mieszaną z tendencją do trądziku. Nawet jako krem na noc był dla mnie za gęsty, czułam go na skórze, był ciężki i niestety nie podobał mi się też jego zapach. Jedyny plus – moja skóra wyglądała ładnie rano po jego użyciu.
Zapach mogłabym porównać do kojącego kremu dla niemowląt. Kiedy nakładam go na skórę, zapach jest nadal intensywny, ale potem ładnie znika. Szybko się wchłania, szczególnie na twarzy, skóra staje się znacznie bardziej miękka, a dłonie pozostają lśniące przez długi czas. Gorąco polecam do suchej skóry.
Moja twarz jest zawsze tłusta i błyszcząca, ale dzięki temu kremowi moja skóra jest w znacznie lepszej kondycji – jest nawilżona, jędrniejsza, a błyszczenie zniknęło. Używam go od dwóch tygodni i już jestem zachwycona. Inne kremy tylko pogarszały błyszczenie się skóry. Ten krem to najlepszy, jaki do tej pory używałam.
Krem jest perfumowany, więc może być problematyczny dla skóry wrażliwej, ale poza tym jest świetny. Mam suchą skórę i ten krem dobrze ją nawilża. Jednocześnie nie pozostawia tłustego filmu ani uczucia ciężkości na twarzy. Świetnie sprawdza się również pod makijażem.
Krem kupiłam dla mojego chłopaka - cera bardzo przesuszona, wrażliwa. Efekt jest właściwie od razu - krem ma wspaniałą konsystencję, szybko się wchłania, pozostawia skórę odżywioną. Przy regularnym stosowaniu zniknęły mu czerwone plamki z twarzy, z którymi nie mógł sobie poradzić dermatolog. Krem jest bardzo wydajny - przy codziennym stosowaniu starczy już na pół roku i dopiero teraz się kończy. Na pewno kupię ponownie
Ten krem to mój wybawienie, jeśli chodzi o podrażnioną skórę, czy to od słońca, nieprzyjemnej reakcji alergicznej, czy trądziku. Nie używam go codziennie, ale tylko wtedy, gdy czuję, że moja skóra nie jest w najlepszej kondycji. Łagodzi, wspomaga gojenie i nawilża.
Bardzo dobry krem, ale raczej na noc, bo dłużej się wchłania. Bardzo dobrze nawilża przez całą noc.
To również jeden z kremów, które szczególnie uwielbiam i który kupuję ponownie za każdym razem, miłość od pierwszego wejrzenia, dla skóry jak ze szkła❤️
Krem zaskoczył mnie ceną, konsystencją i delikatnym, dyskretnym zapachem 😊 cudownie nawilża skórę i nie pozostawia tłustego, nieprzyjemnego uczucia 👌 Nie mogę się doczekać, aż znów go użyję, bo mam opakowanie już prawie osiem miesięcy i wciąż jest go dużo do wykorzystania 👌♥️♥️😍
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.