Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo







Opinie – 4
Bardzo fajne serum do twarzy. Dobrze nawilża, nie jest tłuste i nie obciąża skóry. Ma lekko żelową konsystencje, ale dobrze się wchłania - nie lepi się na twarzy i już po paru sekundach można stosować krem. Wygodna pipeta do nakładania produktu.
Używam go od lat i bardzo go lubię, bo dobrze nawilża moją problematyczną, mieszaną cerę. Jest bardzo delikatny, ale na szczęście w ogóle mnie nie podrażnia. Zazwyczaj stosuję go na noc.
Już drugie opakowanie...jestem bardzo zadowolona...łagodzi skórę, pomaga w walce z trądzikiem.Serum ma przyjemną konsystencję i nie jest lepkie...jestem bardzo zadowolona.Inne członkinie również były pod wrażeniem zapachu 😆
Serum ma przyjemną konsystencję, nie jest zbyt rzadkie, ale też nie za tłuste, dobrze wchłania się w skórę. Nie zauważyłam żadnych dodatkowych zmian po miesiącu stosowania, ale to świetny element mojej rutyny, rano jako baza i wieczorem, żeby się uspokoić, 8/10 :)
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.