Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo






Opinie – 3
Jest świetny Ma delikatny zapach Bardzo jestem zadowolona
Lubię kojący krem do twarzy i serum pod oczy tej marki, więc chciałam wypróbować serum i jestem mile zaskoczona. Jest tak delikatne dla skóry, a w przypadku większości serum muszę używać ich dużo, ale jedna pompka w zupełności wystarcza. Bardzo nawilża i gładko sunie po skórze. Daje uczucie orzeźwienia.
Doskonałe serum, najlepsze, jakie kiedykolwiek miałam! Moja twarz jest cudownie gładka, a zazwyczaj mam dużo zaczerwienień (trądzik różowaty), ale po jego użyciu skóra jest napięta i miękka. Polecam!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.