Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 6
Krem dobrze nawilża i łagodzi cerę
Fajny kremik, nie stosuje jakoś długo, więc o tym czy się sprawdza nie wiem. Ale za to z pewnością szybko się wchłania, nie jest ciężki, nie wydaje się jakby zatykał pory, a do tego ma cudowny zapach. ^^
Kupiłam go ponownie, najpierw dla mojego męża, ale po tym, jak go powąchałam, zaczęłam go podkradać sobie, kiedy nie patrzył. Tak bardzo spodobał mi się jego zapach i to, jak działa na moją skórę, że kupiłam sobie własny 😂 teraz, gdy jego opakowanie jest prawie puste, będę musiała kupić ten krem po raz trzeci. Naprawdę warto!
Kupiłam dla mojego męża, który ma tłustą cerę. To bardzo delikatny, lekki krem na bazie wody, który idealnie rozprowadza się na skórze i doskonale nawilża. Ma również lekki, delikatny i kojący zapach. 10/10.
Jestem w trakcie używania tego kremu a raczej żelu bo jest taki trochę żelowy daje go na noc bo po nocy robi ładny efekt rozświetlenia twarzy i nie zapycha porów skóry, ładnie wygładza, nie zostawia tłustego filmu, nie wywołał u mnie podrażnień, na pewno kupię go ponownie
Najpierw I hipnotyzuje aromat tego kremu. Głęboka świeżość soczystych ziół przebudza i odżywia. Otacza stanem pełnym energii i lekkości. Konsystencja jest lekka, żelowa. Skóra świetnie dyszy ale jest maksymalnie nawilżona.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.