Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.







Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 24
Uwielbiam go, moja skóra rano jest bardzo miękka, mała saszetka wystarcza na 3-4 użycia.
Kupiłam ją przypadkiem, bo spodobało mi się małe opakowanie, idealne w podróży. Świetna maska, która dobrze odżywia skórę. Mam cerę mieszaną, która szybko się przetłuszcza, ale po użyciu tej maski nie mam z tym problemu. Maska nie zatyka porów i nie powoduje wyprysków. Gorąco polecam jej zakup.
Dobra
Doskonała maska, jedno opakowanie wystarcza na około 5 aplikacji na twarz i szyję. Mam cerę mieszaną, która zimą ma tendencję do przesuszania się. Ta maska jest niesamowita. Ma gęstą konsystencję, doskonale się wchłania, nie pozostawia uczucia ciężkości ani tłustego filmu, a rano skóra jest cudownie nawilżona.
Jestem zadowolona z maski na noc, opakowanie wystarcza na 2-3 aplikacje, konsystencja jest gęsta jak krem, przyjemna, nie ściąga twarzy, a rano jest miękka, nie trzeba jej nawet zmywać, jeśli nie nałożymy całego opakowania, tylko cieńszą warstwę. Polecam i kupię ponownie.
Ta maska jest świetna. Nakładam ją na skórę wieczorem i działa świetnie przez całą noc. Nie czuć jej na twarzy tak, jak zwykłych maseczek. Podoba mi się, że ma kremową konsystencję. Jest gęstsza, ale pięknie się wchłania i ma bardzo delikatny zapach. Nie wiem, co to jest, ale jak dotąd wszystkie produkty od ksisters, które mam, są po prostu świetne.
Ta maska na noc jest po prostu niesamowita! Wygląda skromnie, ale ojej 🤩 Nie klei się, bardzo dobrze się rozprowadza, szybko wnika w skórę, a po przebudzeniu wystarczy ją zmyć wodą, a efekt jest naprawdę niesamowity... Skóra jest cudownie miękka, nie świeci się, ale wygląda na pięknie odżywioną i aż promienieje z satysfakcji, którą aż chce się pogłaskać 🤭🤭🤭. Maska nie ma zapachu miodu, ale z jego najlepszymi efektami. Niesamowita 💛🧡💜
Kupiłam jeden, ale zamówię cały pakiet! Rano moja twarz była promienna! Świetny produkt!
Maseczka jest fajna, ja nakładałam całą torebkę na noc, ale myślę, że można ją podzielić na dwie dawki. Dobrze się wchłania, nie klei się, a rano skóra jest miękka i nawilżona.
To produkt bez zarzutu, zawiera 3-4 dawki dzienne. Doskonale nawilża, dobrze się wchłania i nie powoduje podrażnień ani wyprysków. Uwielbiam, polecam, kupię ponownie
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.