Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 27
Ten żel jest niesamowity! Już po aplikacji czuć jego wyjątkową delikatność, a zapach jest obłędny. Po umyciu skóra jest bardzo gładka, o wyrównanym kolorycie i zdrowym blasku. Uczucie po umyciu jest po prostu wspaniałe – zero uczucia ściągnięcia, po prostu oczyszczona i rozświetlona. Zdecydowanie polecam!
Przyjemny żel oczyszczający o zapachu jagód. Nic specjalnego, miałam lepsze, ale za tę cenę jest całkowicie wystarczający.
Używam tego żelu oczyszczającego z 3 innymi produktami w mojej pielęgnacji i działają one razem znakomicie ✨ Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza, nie wysuszając skóry. Skóra pozostaje czysta, nawilżona i idealnie przygotowana na pozostałe produkty. Naprawdę wspaniale się uzupełniają!
Używałam już wcześniej tej linii, więc bez wahania wróciłam do tego żelu oczyszczającego. Szczególnie podoba mi się jego dyskretny, lekki zapach, który daje uczucie świeżości i czystości, nie przytłaczający ani ciężki. Piana jest dość gęsta i bogata – tworzy bogatą, kremową pianę, która dokładnie usuwa zanieczyszczenia i resztki makijażu. Po umyciu twarz jest czysta, ale nie ściągnięta, a miękka i przyjemna w dotyku. Skóra pozostaje nawilżona i świeża. Dodatkowo, cena jest bardzo przystępna i adekwatna do jakości. Zdecydowanie polecam!
Bardzo dobry żel oczyszczający. Skóra po jego użyciu jest zdrowa 🙂
Złożyłem zamówienie na podstawie recenzji i nie żałuję. Złożę zamówienie ponownie.
Ten żel nawilżający bardzo mnie zaskoczył, ponieważ naprawdę spełnia obietnice. Po jego użyciu moja skóra nie jest wysuszona, ale pięknie nawilżona i idealnie oczyszczona. Po kontakcie z wodą żel zamienia się w przyjemną pianę. Jego zapach jest słodki i owocowy, dzięki czemu oczyszczanie skóry staje się przyjemnym rytuałem.
Jeszcze nie próbowałam, ale opakowanie jest dość duże jak na tę cenę.
Marka Fruida to prawdziwy skarb. Takie świetne produkty za stosunkowo niewielkie pieniądze! Ten żel oczyszczający jest świetny i używam go od około 6 miesięcy. To naprawdę duże opakowanie.
Mój typ skóry jest gdzieś pomiędzy tłustą a mieszaną. Ta pianka jest drugą pianką, którą wypróbowałam i uważam ją za niesamowitą. Ma piękny zapach borówki, moja skóra po oczyszczeniu jest świeża i oczyszczona. Pięknie się pieni, czego niestety nie widać na zdjęciu, ponieważ użyłam minimalnej ilości produktu.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.