Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 18
Jestem 50-letnim mężczyzną. Mam cerę mieszaną i od młodości mam duży problem z łojotokiem na twarzy z tendencja do stanów zapalnych a do tego cerę naczynkową (cyrk!). Kosmetyki z tej serii mają: wspaniały, delikatny, zapach, cudowne opakowania, świetną wydajność i co najwazniejsze rozwiazały problem wiecznie świecącego się czołai nosa! Jestem szczęśliwy i polecam.
Skóra jest nawilżona, konsystencja jest lekka i przyjemna, ale nie widzę większego efektu na pory. Byłam zadowolona z kremu z tej serii. Może w połączeniu z nim efekt byłby bardziej widoczny.
Kupiłam go razem z kremem. Nie był rewelacyjny, ale nie był zły. Następnym razem pewnie sięgnę po coś innego.
Piękny, delikatny zapach, wodnista, żelowa konsystencja. Ale niestety nie zauważyłam, żeby produkt robił coś szczególnego z rozszerzonymi porami. Nie zmniejsza ich widoczności (może tylko na godzinę), ani nie reguluje wydzielania sebum. Nie kupiłbym ponownie.
Piękny winogronowy zapach i spełnia swoje zadanie. Szczyt!
Jeśli szukasz lekkiego serum na kształt to jest to produkt idealny 😊
- pomaga przy skórze mieszanej (T), - ogranicza także potliwość podczas letnich upałów, - nie pozostawia tłustego filmu, - Łączę go z produktem zwężającym pory.
Stosuję to serum codziennie rano i latem bardzo je lubię. Nałożyłam go nawet partnerce na twarz i sama pochwała... polecam 🙂 🙂 🙂
Świetne serum, super się wchłania, nawilża skórę, ma lekką, żelową konsystencję. Pięknie pachnie. Dopiero zaczynam stosować, ale już uwielbiam.
Serum ma przyjemny zapach, szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.