Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 23
Nie mam na co narzekać. Poręczny rozmiar, super nawilża, szybko się wchłania i ten piękny zapach!
Nie pierwszy raz używam tego kremu, ale muszę przyznać, że efekt nawilżenia jest niesamowity. Gorąco polecam.
Ten krem do rąk jest naprawdę odżywczy i szybko się wchłania. Pozostawia piękny brzoskwiniowy zapach. To było dokładnie to, czego szukałam, gorąco polecam!!!
Rodzaj skóry: normalna. Wiek: 25 lat. Świetny krem. Ulubiony zapach. Idealny rozmiar. Zawsze w torebce :)
Idealny krem, szybko się wchłania, pięknie pachnie i nawilża
Ten krem do rąk pięknie pachnie i nawilża skórę, polecam
Zapach jest niesamowity i nawilża skórę
Mega krem . Piękny zapach. Super się wchłania nie lepi, i mega nawilża. Chętnie wypróbuje inne kolory. Ten to sztos!
Krem o pięknym zapachu, nie za tłusty. Dla mnie super.
Krem nawilża i odżywia skórę, co jest szczególnie ważne dla mojej suchej skóry po kontakcie z wodą. Świetnie radzi sobie z łuszczeniem i zaczerwienieniem. Zapach kremu jest niesamowicie przyjemny, z nutami soczystej brzoskwini
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.