Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 9
Świetne serum, delikatne, skóra po jego użyciu wygląda promiennie
Serum jest w porządku; nie zatyka porów i nawilża. Jednak nie zrobiło na mnie wielkiego wrażenia (wow), może dlatego, że mam już bardzo zadbaną skórę lub używam bardziej wydajnych serum. Poza tym dość szybko się kończy. Nie kupiłabym go ponownie.
Pierwszy raz używam takiego serum i mogę powiedzieć, że jest cudowne! Skóra po nim jest taka aksamitna! Polecam!
Pozostawił moją skórę nawilżoną i błyszczącą, podobało mi się to.
Ampułka tonizująca PDRN Vita stała się prawdziwym must-have w pielęgnacji mojej wrażliwej skóry. Intensywnie nawilża, wyraźnie uelastycznia i ujędrnia skórę, a jednocześnie wspomaga jej regenerację. Obok zestawu pszczoła-ślimak, to mój absolutny numer jeden! Szczególnie uwielbiam drobne kuleczki w ampułce – dają tak wyjątkowe doznania podczas stosowania. Zapach jest minimalistyczny i przyjemny, nie intensywny, a konsystencja lekka: szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia ciężkości ani lepkości.
Zaczęłam stosować serum Genabelle razem z kremem tej samej marki i pięknie rozjaśniło moją skórę. Wyglądam na bardziej wypoczętą, świeżą, nawet bez makijażu. Jak dla mnie, rewelacja. Zauważyłam różnicę po około 3 dniach. Stosuję go na noc.
Serum o lekkiej konsystencji. Używam go od 2 tygodni i jestem nim zachwycona. Nie obciąża skóry, dość łatwo się wchłania i nawilża. Te nuty zapachowe łatwo łączą się z serum, gdy dotyka się go na twarzy, a ono samo wchłania się w skórę.
Najlepszy serum jakie miałam, skóra po nim jest bardzo miękka, nawilżona ❤️Bardzo podoba się
Nawilżona i promienna skóra 🥰 Używam toniku, serum i kremu z tej samej linii. Wszystkie produkty wzajemnie się uzupełniają, a Ty po prostu ciesz się piękną skórą 🥰
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.