Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo







Opinie – 3
Ten krem jest tak cudownie miękki i zapewnia mojej skórze niezbędne nawilżenie. Zdecydowanie zamówię go ponownie.
Krem jest naprawdę przyjemny dla skóry, używam go wieczorem, pięknie odżywia skórę, ale bez uczucia ciężkości, a do tego ma bardzo przyzwoity skład bez zbędnych substancji, zdecydowanie polecam wypróbować, nowe opakowanie już czeka w domu, skóra 37 lat
Mam cerę mieszaną i szukałam kremu, który lepiej nawilży skórę zimą. Krem nie jest niczym specjalnym, po jego nałożeniu musiałam nałożyć kolejny. Uważam, że nie nawilża wystarczająco. Dla mnie bardziej nadaje się na lato, nie ma intensywnego zapachu i jest gęstszy w konsystencji. Nie kupię go ponownie, nie sprawdził się u mnie.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.