Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.






Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 18
Doskonały, lekki silikon, idealnie wchłaniał się w skórę. Skóra była przyjemnie nawilżona i, co najważniejsze, bez uczucia lepkości.
Krem ma świetną konsystencję i bardzo dobrze się rozprowadza. Stosuję go dwa razy dziennie i sprawdza się naprawdę świetnie.
To lekki krem nawilżający, odpowiedni na ciepłą porę roku. Jest również odpowiedni dla skóry wrażliwej.
Moja skóra jest odwodniona i wrażliwa. Uwielbia ten krem, choć zimą nie jest dla mnie wystarczający – w tym okresie będę potrzebować czegoś bardziej treściwego. Zdecydowanie będę go używać wiosną i latem. Ma lekką konsystencję, nie czuję duszenia, skóra po jego użyciu jest miękka.
Bardzo dobry. Wchłania się po lekkim masażu i nie obciąża skóry.
Widziałam krem tej marki w kosmetykach kilku influencerek. Wszystkie go polecały, więc i ja go wypróbowałam. Mam problem z zatkanymi porami, a ten krem ich nie zatyka. Jest lekki i pozostawia skórę przyjemnie nawilżoną, bez efektu lepkości.
Zdecydowanie polecam krem każdej osobie o mieszanej cerze 😊. Dobrze nawilża, ale jednocześnie nie jest zbyt gęsty, dzięki czemu nie zatyka porów. Stosuję go od około 3 miesięcy i w połączeniu z innymi produktami tej samej marki moja skóra jest prawie wolna od trądziku ✨.
Dla mojej cery raczej normalnej, krem nie powoduje nic. Nie widzę żadnego efektu, nie kupię ponownie tego kremu
Mam mieszaną skórę ze skłonnością do trądziku i ten produkt świetnie ją nawilża. Używam go od ponad 2 tygodni i naprawdę jest świetny, lekki na twarzy i szybko się wchłania. Pozostawia skórę wyjątkowo gładką i elastyczną. Polecam wszystkimi 10 głosami.
Krem ma bardzo lekka konsystencję, wchłania się bardzo szybko idealny pod makijaż. Krem super nawilża;)
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.