Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 45
Mam suchą skórę i ta esencja od razu stała się jednym z moich ulubionych produktów. Pięknie nawilża, pozostawiając skórę miękką, odżywioną i o zdrowym blasku. Bardzo podoba mi się jej mleczna konsystencja, która jest przyjemna i nie obciąża skóry. Po regularnym stosowaniu czuję, że moja skóra jest spokojniejsza, gładsza, a makijaż wygląda na niej o wiele lepiej.
To mój pierwszy tonik mleczny i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Zamówiłam go głównie ze względu na usunięcie pieprzyka, po którym blizna nie zniknęła. Po niecałym tygodniu stosowania widzę znaczną różnicę. Dodatkowo skóra jest ujednolicona, rozjaśniona i miękka. Opakowanie jest dość duże, więc starczy na długo. Mogę go tylko polecić, na pewno kupię ponownie.
Bardzo przyjemny, fajnie nawilżający tonik mleczny. Konsystencja w porównaniu z innymi mlecznymi tonikami chyba wygrywa, jest najbardziej "mleczna". Nic spektakularnego, ale przyjemny produkt, dobrze działający i starczający na długo.
Niesamowity tonik mleczny. Pozostawia skórę pięknie promienną i nawilżoną. Mogę go tylko polecić.
Przyjemny produkt, nie zauważyłam po jego użyciu jakichś wielkich zmian, ale moja skóra była przyjemnie nawilżona i miękka, nie była tłusta, a inne produkty dobrze się na nią nakładały.
Idealny produkt. Moja skóra jest nawilżona, miękka i odżywiona po jego zastosowaniu. Stosuję go każdego wieczoru.
Zużyłam wersję mini , nie zrobiła ona cuda . Ale dobrze nawilża skórę i nie zostawia tłustej warstwy
Dostałam wersję mini w prezencie, zużyłam ją do końca, a potem zamówiłam pełnowymiarową. To cudowna esencja; nawilża, zmiękcza i odbudowuje barierę ochronną skóry (obecnie stosuję retinol). Jest bardzo wydajna. Po użyciu nie pozostawia tłustego filmu ani innych nieprzyjemnych doznań na twarzy. Nadaje się do skóry wrażliwej. Na pewno kupię ją ponownie! Podsumowując, to jeden z najlepszych zakupów, jakich dokonałam od jakiegoś czasu ❤
Naprawde kocham tą esencje, to któreś opakowanie już. i nie ostatnie. Koi, nawilża,cudo :)
Doskonała esencja. Niesamowicie nawilża, pozostawia skórę miękką i świeżą. Ma mleczny kolor i konsystencję gęstszego balsamu. Bardzo dobrze sprawdza się w mojej dość suchej skórze. Otrzymałam ją jako próbkę i na pewno zamówię całe opakowanie.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.