Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 22
Od kilku lat używam tego balsamu i ani razu mnie nie zawiódł, usuwa nawet bardzo wodoodporne produkty, bez mocnego pocierania i bez szczypania oczu. Jest wydajny (jedna szpatułka spokojnie wystarcza) i wygodny w podróży, bo się nie wyleje jak olejek. Ma też dodatkową pokrywkę, która chroni zawartość. Rozpuszczam go w dłoniach i nakładam na suchą skórę, a potem domywam twarz pianką. To balsam hydrofilowy, więc wymaga drugiego etapu oczyszczania, inaczej mogą zostać resztki produktu. Nie nadaje się jako zwykły oczyszczający żel, tylko do demakijażu i SPF. Jedyny minus (i to niewielki) to ścierające się złocenie opakowania, ale poza tym świetny produkt w dobrej cenie i bardzo wydajny. Mój faworyt.
Rozpuszcza cały makijaż, świetna alternatywa dla droższych balsamów.
Najlepszy balsam do każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej i trądzikowej. Absolutnie nie zatyka porów. Idealnie pasuje do permanentnej spiralki Lancome i wystarcza na bardzo długo. Mam około 4 opakowań.
Balsam skutecznie i szybko rozpuszcza nawet bardzo trwały makijaż, zmywa tusz do rzęs i eyeliner, a do tego wymaga minimalnego wysiłku. Używam go już drugi raz i jestem zadowolona. Ale jeśli nosisz lekki makijaż, może być zbyt intensywny.
Dostałem to w prezencie. Dobrze oczyszcza i nie powoduje żadnych reakcji (mam bardzo wrażliwą skórę) Polecam
Idealnie i dokładnie oczyszcza skórę po makijażu, nie suszę skórę, po umyciu nie zostawia tłustego śladu, jest idealny, bardzo lekko perfumowany, całkowicie spełnia oczekiwania..Polecam👍🏼
Jest bardzo delikatny i doskonale rozpuszcza i usuwa makijaż. Nie szczypie w oczy. Opakowanie jest ładne i zawiera szpatułkę.
Z łatwością można go także zastosować do demakijażu. Jest bardzo przyjemny dla skóry. Nadaje się również do skóry tłustej i wrażliwej. Bardzo lekko perfumowany.
To już moje kolejne opakowanie. Balsam rozpuszcza nawet wodoodporny makijaż, nie ma mocnego zapachu, nie podrażnia oczu i nie zostawia na nich "mgły".
Jestem bardzo zadowolona z tego balsamu. Bardzo dobrze oczyszcza skórę, pozostawiając ją nawilżoną
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.