Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.


Twoje fajne zdjęcia i wideo






Opinie – 3
Bardzo fajny żel, świetnie domywa twarz, nie podrażnia idealnie sprawdza się przy mojej wrażliwej cerze.
Ten żel jest fantastyczny, mam już drugie opakowanie. Ma lekką konsystencję, łatwo się pieni. Oczyszcza skórę i w ogóle jej nie podrażnia, nawet mojej wrażliwej skóry. Zdecydowanie polecam.
Stosuję rano i wieczorem. Przyjemne uczucie po użyciu.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.