Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 9
Krem ma przyjemną, żelowo-gęstą konsystencję. Nie spływa przy nakładaniu. Wydaje się mocno nawilżający i odżywczy... Jednak zastanawiam się, czy to nie tylko dużo silikonu i efekt okluzji, bo nawilżenie raczej nie utzrymuje się na dłużej. Po zmyciu okolica oka jest nadal bez zmian, nawet przy regularnym stosowaniu kremu. Na dzień fajnie współpracuje z makijażem, daje taką warstwę zabezpieczającą przed wysuszeniem pod korektor, okolica oka dłużej wygląda lepiej i zmarszczki są mniej widoczne. Ponownie - silikon? Na noc jako warstwa-maska na serum czy inne specyfiki też się sprawdza. Krem solo nie nawilża wystarczająco. Chyba znów silikon xD Jest wydajny, opakowanie spore, wygodny w użyciu. Jednak nie mogę go stosować bez przerwy. Zauważyłam zwiększoną wrażliwosć oczu po kilku użyciach dzień/noc :/ Usta posmarowane tym kremem pieką (!), nawet, gdy nie są przesuszone ani uszkodzone. Coś tu nie gra w składzie dla dojrzałej i wrażliwej skóry :/ Raczej nie kupię ponownie
To prawdopodobnie mój najlepszy krem pod oczy. Jest odżywczy i super nawilżający. Mało prawdopodobne, żeby wygładził zmarszczki czy usunął cienie pod oczami, ale na pewno sprawi, że moja skóra będzie wyglądać na jędrniejszą.
Kupowałam krem już kilka razy. Mam 50 lat. Krem jest bardzo odżywczy i przyjemny. Produkt bardzo wysokiej jakości.
Krem jest bardzo przyjemny, bezzapachowy i dobrze nawilża okolice oczu. Podoba mi się również to, że chociaż jest to krem głównie pod oczy, pasuje do reszty mojej twarzy i nie pogarsza mojego trądziku.
Krem dość gęsty, dobrze się wchłania a skóra pozostaje po nim nawilżona. Bardzo wydajny.
Bardzo dobry krem, super nawilża i napina skórę pod oczami, nie podrażnia i szybko się wchłania
Wybrałam krem pod oczy na długi czas, bo zaczęłam zauważać drobne zmarszczki i cienie pod oczami i zatrzymałam się na tym produkcie z propolisem. Jest to bardzo fajny, odżywczy krem, nie pozostawia śladów, dobrze rozprowadza się na skórze, nie piecze. Opakowanie jest dobre, bardzo ekonomiczne, starcza na długo. Zdecydowanie polecam!
Krem bardzo lekki, dobrze się aplikuje i wchłania. Konsystencja trochę żelowa, ładnie nawilżył moją skórę pod oczami. Bardzo wydajny. Raczej kupię ponownie.
Bardzo przyjemny krem pod oczy. Używam go na noc dla dodatkowego nawilżenia skóry. Czuję, że wiele kremów pod oczy raczej wysusza, ale nie ten. Opakowanie jest duże, więc starcza na długo. Kciuki w górę!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.