Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.








Twoje fajne zdjęcia i wideo









Opinie – 5
Dostałam już jedną płócienną torbę w prezencie i bardzo lubię ją nosić, bo jest solidna i duża. Ma też w środku kieszonkę na klucze lub portfel. Jestem więc z niej bardzo zadowolona. Jest równie dobrej jakości, a jeszcze piękniejsza.
Byłam bardzo zadowolona z tej torby 🫶🏻 dwa lata z siostrami K <3
Ponieważ dostałam ją w prezencie, pewnie nie wypada za bardzo krytykować, ale chcę zaznaczyć, na wypadek gdyby ktoś kupił ją w pełnej cenie, że jakość torby jest słaba. Szwy na dole są krzywe, jedna strona jest mocno zszyta, druga wcale (widać to na pierwszym załączonym zdjęciu). Nitki miejscami się przecierają, materiał jest postrzępiony. Torebka jest bardzo duża, rączki są za długie, zdecydowanie nie będzie odpowiednia dla niższej dziewczyny, żeby ją nosić na ramieniu. Po złożeniu zajmuje dużo miejsca w torebce (o ile w ogóle się mieści). Spodziewałam się bardziej kompaktowego i wysokiej jakości produktu.
Dostałam torbę w prezencie 😻 bardzo wygodna, dobrej jakości i ma piękny zielony kolor 💚 dość pojemna, więc można ją zabrać na plażę, do sklepu i na spacer 💕
Otrzymałam dzisiaj prezent i nawet nie spodziewałam się, że będzie tak świetnej i wysokiej jakości. Jest naprawdę solidnie wykonany, porządny, piękny, ma cudowny kolor i było mi ogromnie miło otrzymać go w prezencie. Dziękuję, Ksisters!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.