Przy zakupie od 179 zł, otrzymasz Prezent
pl
Przy zakupie od 179 zł, otrzymasz w prezencie Skinfood Black Sugar Perfect First Serum The Essential

Ksisters Try SetsA'pieu Icing Milk Pack (Zestaw)

96.88 zł
79.00 zł

Ilość: Zestaw

Zestaw
Ilość: Zestaw
96.88 zł
79.00 zł
  • Kurier Automatyczny wybór firmy kurierskiej (DPD, DHL etc.): do 109 zł - 8,90 zł, powyżej gratis. Do 3 dni roboczych.
  • Odbiór osobisty: do 119 zł - 9,90 zł gratis.

W Ksisters możesz zapłacić za swoje zamówienie w następujący sposób:

  • Blik
  • Karta płatnicza (online przez Internet)
  • Płatność przy odbiorze
Opis
Dla miłośników pudełek mleka od marki A'pieu zebraliśmy maseczki z tej serii w zestawie, kupując który zapewnisz sobie zapas maseczek. I zaoszczędzisz trochę pieniędzy. Pamiętaj, że w zestawie jest aż 14 masek! W zestawie (po 2 szt.): ⭐️ Kojąca maseczka w płacie do twarzy na bazie banana Banana Milk One-Pack (2 szt) ⭐️ Rewitalizująca maseczka w płacie do twarzy ​​na bazie mleka kokosowego Coconut Milk One-Pack (2 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy na bazie kawy Coffee Milk One-Pack (2 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy z ekstraktem zielonej herbaty Green Tea Milk One-Pack (2 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy White Milk One-Pack (2 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy z ekstraktem mandarynki Icing Sweet Bar Sheet Mask Hanrabong (2 szt) ⭐️...
Czytaj więcej
Kojąca maseczka w płacie do twarzy na bazie banana Banana Milk One-Pack https://ksisters.sk/en/product/apieu-milk-one-pack-banana?sku=2100554 Rewitalizująca maseczka w płacie do twarzy ​​na bazie mleka kokosowego Coconut Milk One-Pack https://ksisters.sk/en/product/apieu-milk-one-pack-coconut-milk?sku=2100550 Maseczka w płacie do twarzy na bazie kawy Coffee Milk One-Pack https://ksisters.sk/en/product/apieu-milk-one-pack-coffee-milk?sku=2100551 Maseczka w płacie do twarzy z ekstraktem zielonej herbaty Green Tea Milk One-Pack https://ksisters.sk/en/product/apieu-milk-one-pack-green-tea?sku=2100552 Maseczka w płacie do twarzy White Milk One-Pack https://ksisters.sk/en/product/apieu-milk-one-pack-white-milk?sku=2100576 Maseczka w płacie do twarzy z ekstraktem mandarynki Icing Sweet Bar Sheet Mask Hanrabong https://ksisters.sk/en/product/apieu-icing-sweet-bar-sheet-mask-hanrabong?sku=2100560
Czytaj więcej
Przed użyciem każdej maseczki skóra musi być dobrze przygotowana: oczyść skórę żelem lub tonikiem, tonizuj i osusz. Następnie możesz nałożyć maskę na twarz, pozostawić na 15-20 minut. Esencja, która zostanie najlepiej wmasowana w skórę lekkimi ruchami, nie spłukiwać.
Dla miłośników pudełek mleka od marki A'pieu zebraliśmy maseczki z tej serii w zestawie, kupując który zapewnisz sobie zapas maseczek. I zaoszczędzisz trochę pieniędzy. Pamiętaj, że w zestawie jest aż 14 masek! W zestawie (po 2 szt.): ⭐️ Kojąca maseczka w płacie do twarzy na bazie banana Banana Milk One-Pack (2 szt) ⭐️ Rewitalizująca maseczka w płacie do twarzy ​​na bazie mleka kokosowego Coconut Milk One-Pack (2 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy na bazie kawy Coffee Milk One-Pack (2 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy z ekstraktem zielonej herbaty Green Tea Milk One-Pack (2 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy White Milk One-Pack (2 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy z ekstraktem mandarynki Icing Sweet Bar Sheet Mask Hanrabong (2 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy z ekstraktem ananasa Icing Sweet Bar Sheet Mask Pineapple (2 szt)
FacebookGoogle