pl

Ksisters Try SetsLebelage Solution Pack (Zestaw)

Niedostępny
11 opinie

Ilość: Zestaw

Opis
Popularne maski Lebelage z serii Solution są teraz w zestawie. A także w specjalnej cenie. Pamiętaj, że w zestawie znajdują się aż 24 maski! W zestawie (po 3 szt.): ⭐️ Nawilżająca maseczka w płacie do twarzy Aqua Solution Mask (3 szt) ⭐️ Nawilżająca maseczka w płacie do twarzy z węglem drzewnym Charcoal Solution Mask (3 szt) ⭐️ Nawilżająca maseczka w płacie do twarzy z ogórkiem Cucumber Solution Mask (3 szt) ⭐️ Nawilżająca maseczka w płacie do twarzy z zieloną herbatą Green Tea Solution Mask (3 szt) ⭐️ Nawilżająca maseczka w płacie do twarzy z ekstraktem z pereł Pearl Solution Mask (3 szt) ⭐️ Nawilżająca maseczka w płacie do twarzy z ekstraktem z granatu Pomegrante Solution Mask (3 szt) ⭐️ Nawilżająca maseczka w płacie do twarzy z propolisu...
Czytaj więcej
Nawilżająca maseczka w płacie do twarzy Aqua Solution Mask https://ksisters.sk/en/product/lebelage-aqua-solution-mask?sku=2099344 Nawilżająca maseczka w płacie do twarzy z węglem drzewnym Charcoal Solution Mask https://ksisters.sk/en/product/lebelage-charcoal-solution-mask?sku=2099352 Nawilżająca maseczka w płacie do twarzy z ogórkiem Cucumber Solution Mask https://ksisters.sk/en/product/lebelage-cucumber-solution-mask?sku=2099358 Nawilżająca maseczka w płacie do twarzy z zieloną herbatą Green Tea Solution Mask https://ksisters.sk/en/product/lebelage-green-tea-solution-mask?sku=2099397 Nawilżająca maseczka w płacie do twarzy z ekstraktem z pereł Pearl Solution Mask https://ksisters.sk/en/product/lebelage-pearl-solution-mask?sku=2099409 Nawilżająca maseczka w płacie do twarzy z ekstraktem z granatu Pomegrante Solution Mask https://ksisters.sk/en/product/lebelage-pomegrante-solution-mask?sku=2099410
Czytaj więcej
Przed użyciem każdej maseczki skóra musi być dobrze przygotowana: oczyść skórę żelem lub tonikiem, tonizuj i osusz. Następnie możesz nałożyć maskę na twarz, pozostawić na 15-20 minut. Esencja, która zostanie najlepiej wmasowana w skórę lekkimi ruchami, nie spłukiwać.
Popularne maski Lebelage z serii Solution są teraz w zestawie. A także w specjalnej cenie. Pamiętaj, że w zestawie znajdują się aż 24 maski! W zestawie (po 3 szt.): ⭐️ Nawilżająca maseczka w płacie do twarzy Aqua Solution Mask (3 szt) ⭐️ Nawilżająca maseczka w płacie do twarzy z węglem drzewnym Charcoal Solution Mask (3 szt) ⭐️ Nawilżająca maseczka w płacie do twarzy z ogórkiem Cucumber Solution Mask (3 szt) ⭐️ Nawilżająca maseczka w płacie do twarzy z zieloną herbatą Green Tea Solution Mask (3 szt) ⭐️ Nawilżająca maseczka w płacie do twarzy z ekstraktem z pereł Pearl Solution Mask (3 szt) ⭐️ Nawilżająca maseczka w płacie do twarzy z ekstraktem z granatu Pomegrante Solution Mask (3 szt) ⭐️ Nawilżająca maseczka w płacie do twarzy z propolisu Propolis Solution Mask (3 szt) ⭐️ Tonująca maseczka w płacie do twarzy Vitamin Solution Mask (3 szt)