Слава Україні! Героям слава! Slava Ukraini! Heroiam slava!
pl
Przy zakupie od 179 zł, otrzymasz w prezencie Skinfood Black Sugar Perfect First Serum The Essential

Ksisters Try SetsTony Moly I'm Pack (Zestaw)

59.00 zł
49.00 zł
1 opinie

Ilość: Zestaw

Zestaw
Ilość: Zestaw
59.00 zł
49.00 zł
  • Kurier Automatyczny wybór firmy kurierskiej (DPD, DHL etc.): do 109 zł - 8,90 zł, powyżej gratis. Do 3 dni roboczych.
  • Odbiór osobisty: do 119 zł - 9,90 zł gratis.

W Ksisters możesz zapłacić za swoje zamówienie w następujący sposób:

  • Blik
  • Karta płatnicza (online przez Internet)
  • Płatność przy odbiorze
Opis
Maski z serii I'm Pack od marki Tony Moly są teraz w zestawie. A poza tym z niewielką oszczędnością. Zestaw zawiera: ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Charcoal Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Pearl Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Rozświetlająca maseczka w płacie do twarzy I'm Rice Mask Sheet Brightening (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Lemon Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Makgeolli Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Pomegranate Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm red Wine Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Teatree Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Avocado Mask Sheet Nutrition (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Aloe...
Czytaj więcej
Maseczka w płacie do twarzy I'm Charcoal Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-i-am-charcoal-mask-sheet?sku=2099858 Maseczka w płacie do twarzy I'm Pearl Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-i-am-pearl-mask-sheet?sku=2099857 Maseczka w płacie do twarzy I'm Rice Mask Sheet Brightening https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-i-am-rice-mask-sheet-brightening?sku=2099436 Maseczka w płacie do twarzy I'm Lemon Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-lemon-mask-sheet?sku=2099443 Maseczka w płacie do twarzy I'm Makgeolli Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-makgeolli-mask-sheet?sku=2099444 Maseczka w płacie do twarzy I'm Pomegranate Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-pomegranate-mask-sheet?sku=2099445 Maseczka w płacie do twarzy I'm Red Wine Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-red-wine-mask-sheet?sku=2099446 Maseczka w płacie do twarzy I'm Teatree Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-teatree-mask-sheet?sku=2099447 Maseczka w płacie do twarzy I'm Avocado Mask Sheet Nutrition https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-avocado-mask-sheet-nutrition?sku=2100297 Maseczka w płacie do twarzy I'm Aloe Mask Sheet Moisturizing https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-aloe-mask-sheet-moisturizing?sku=2100296
Czytaj więcej
Przed użyciem każdej maseczki skóra musi być dobrze przygotowana: oczyść skórę żelem lub tonikiem, tonizuj i osusz. Następnie możesz nałożyć maskę na twarz, pozostawić na 15-20 minut. Esencja, która zostanie najlepiej wmasowana w skórę lekkimi ruchami, nie spłukiwać.
Maski z serii I'm Pack od marki Tony Moly są teraz w zestawie. A poza tym z niewielką oszczędnością. Zestaw zawiera: ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Charcoal Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Pearl Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Rozświetlająca maseczka w płacie do twarzy I'm Rice Mask Sheet Brightening (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Lemon Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Makgeolli Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Pomegranate Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm red Wine Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Teatree Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Avocado Mask Sheet Nutrition (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Aloe Mask Sheet Moisturizing (1 szt)
FacebookGoogle