pl

Ksisters Try SetsTony Moly I'm Pack (Zestaw)

59.00 zł
49.00 zł
3 opinie

Ilość: Zestaw

Ilość: Zestaw
59.00 zł
49.00 zł
Opis
Maski z serii I'm Pack od marki Tony Moly są teraz w zestawie. A poza tym z niewielką oszczędnością. Zestaw zawiera: ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Charcoal Mask Sheet (2 szt) ⭐️ Rozświetlająca maseczka w płacie do twarzy I'm Rice Mask Sheet Brightening (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Lemon Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Makgeolli Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Pomegranate Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm red Wine Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Teatree Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Avocado Mask Sheet Nutrition (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Tomato Mask Skin Glow (1
Czytaj więcej
Maseczka w płacie do twarzy I'm Charcoal Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-i-am-charcoal-mask-sheet?sku=2099858 Maseczka w płacie do twarzy I'm Rice Mask Sheet Brightening https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-i-am-rice-mask-sheet-brightening?sku=2099436 Maseczka w płacie do twarzy I'm Lemon Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-lemon-mask-sheet?sku=2099443 Maseczka w płacie do twarzy I'm Makgeolli Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-makgeolli-mask-sheet?sku=2099444 Maseczka w płacie do twarzy I'm Pomegranate Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-pomegranate-mask-sheet?sku=2099445 Maseczka w płacie do twarzy I'm Red Wine Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-red-wine-mask-sheet?sku=2099446
Czytaj więcej
Przed użyciem każdej maseczki skóra musi być dobrze przygotowana: oczyść skórę żelem lub tonikiem, tonizuj i osusz. Następnie możesz nałożyć maskę na twarz, pozostawić na 15-20 minut. Esencja, która zostanie najlepiej wmasowana w skórę lekkimi ruchami, nie spłukiwać.
Maski z serii I'm Pack od marki Tony Moly są teraz w zestawie. A poza tym z niewielką oszczędnością. Zestaw zawiera: ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Charcoal Mask Sheet (2 szt) ⭐️ Rozświetlająca maseczka w płacie do twarzy I'm Rice Mask Sheet Brightening (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Lemon Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Makgeolli Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Pomegranate Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm red Wine Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Teatree Mask Sheet (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Avocado Mask Sheet Nutrition (1 szt) ⭐️ Maseczka w płacie do twarzy I'm Tomato Mask Skin Glow (1 szt)