Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.


Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 7
To najlepsza odżywka, jaką kiedykolwiek wypróbowałam. Mam również szampon o tym samym zapachu i chociaż początkowo wydawał mi się bardzo intensywny, zakochałam się w nim. Pachnie słodko, naprawdę jak puder dla dzieci z kwiatowym aromatem. Moje włosy szybko się przetłuszczają, ale ani szampon, ani odżywka nie sprawiają mi problemów. Moje włosy są pięknie lśniące, elastyczne, nawilżone, a zapach jest ledwo wyczuwalny nawet następnego dnia. Odżywka ma konsystencję bardziej przypominającą maskę do włosów i naprawdę działa, poprawiając ich kondycję. Dodatkowo, wystarczy niewielka ilość (1 pompka).
Doskonale nawilża włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Przyjemny zapach. Jestem bardzo zadowolona. Już zamawiam drugi słoik.
Po jego użyciu moje włosy stały się bardziej miękkie, elastyczne, łatwiejsze w układaniu, a ponieważ mam fale, łatwiej jest je później stylizować przy użyciu innych produktów. Ponadto zapach jest przyjemny.
Jestem mile zaskoczona tą odżywką do włosów! Zapach jest naprawdę jak puder dla dzieci albo miodowo-kwiatowy. Skład jest bogaty, nacisk położony jest na odżywienie i nawilżenie włosów, a także ich utrwalenie. Konsystencja jest gęsta, kremowa. To bardziej maska niż odżywka. Włosy po niej są sypkie, miękkie, łatwo się rozczesują. Zapach utrzymuje się na włosach nawet po wysuszeniu 🥰 Polecam i wezmę większe opakowanie! Zwróćcie też uwagę na szampon 🧴 z tej serii.
Choć przez nieuwagę zamówiłam odżywkę dla dzieci jestem nią oczarowana, stosuję codziennie Moje włosy były w opłakanym stanie po 6 operacjach,matowe, szorstkie i mocno wypadały. Produkt o delikatnym zapachu,kremowej konsystencji, nadał włosom blasku i miękkości. Następny zakup to odżywka w większym opakowaniu. Polecam!!!!!
Niesamowity, prawdziwy zapach pudru dla dzieci, uwielbiam go! Pozostaw na włosach przez 10 minut, a staną się cudownie miękkie.
Bardzo chciałam wypróbować tę odżywkę, choćby ze względu na zapach. Nie zawiodłam się. Moje włosy stały się łatwe w układaniu i miękkie. Zapach tej odżywki jest fantastyczny. Pachnie jak prawdziwy puder dla dzieci i jest nadal intensywnie wyczuwalny po 3 dniach. Jest w dużym opakowaniu i prawdopodobnie wystarczy na długo. Polecam!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.