Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo



Opinie – 3
Krem jest łatwy w aplikacji, szybko się wchłania i ma przyjemny zapach.
Och, przede wszystkim zapach. Tak, jest bardzo intensywny, słodki. Myślałam, że nie będę w stanie go używać. Ale potem pogratulowałam sobie, bo krem jest po prostu bezkonkurencyjny, gęsty, nieklejący, szybko się wchłania. Nie wiem, jak sprawdzi się latem, ale teraz jest super.
Gęsta konsystencja, dobrze nawilża. Ale dziewczyny, jeśli nie lubicie mocnych zapachów, nie kupujcie tego. Ma bardzo słodki i intensywny zapach. Długo utrzymuje się na skórze. Jeśli to jest Wasz cel – będzie Wam odpowiadał 🌹
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.