Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo






Opinie – 4
Ten krem do rąk jest niesamowity. Dobrze nawilża, szybko się wchłania. Ale nie dałabym za niego tyle. Bardzo mi się podobał, ale cena jest dla mnie za wysoka.
Absolutnie przepiękny zapach, delikatna lekka formuła, szybko się wchłania, świetnie nawilża i natłuszcza skórę rąk nie zostawiając tłustego filtra. Skóra jest miękka i delikatna, od razu znika uczucie suchości.
Nie jest to zły krem, ale dziwne, że jego cena skoczyła aż o 5 euro...
Ten krem jest po prostu niesamowity! Idealnie gęsta i odżywcza konsystencja, piżmowy zapach to mój ulubiony, krem szybko się wchłania. Prawdziwa perfekcja 🥳 Polecam go wszystkim, których dłonie potrzebują idealnego nawilżenia i chcą dodać im poczucia komfortu 😍😍🥰🥰🥰
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.