Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo







Opinie – 3
Krem starcza na długo, bo wystarczy odrobina. Dobrze nawilża okolice oczu. Używam go dopiero od kilku dni, ale jestem nim zachwycona 👌
Zamówiłam krem, ponieważ zainteresowała mnie jego przystępna cena, biorąc pod uwagę, że to opakowanie 40 ml. I byłam naprawdę zaskoczona. Krem jest przyjemny, nie szczypie w oczy, nawilża. Zapach jest delikatny, nie przytłaczający. Zdecydowanie polecam i planuję zamówić inne kremy pod oczy tej marki.
Głęboko nawilża, a poczujesz to już w pierwszych sekundach!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.