Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo






Opinie – 4
Niestety, ten żel zupełnie mi nie odpowiadał. W porównaniu z żelem Frudia, którego regularnie używam, różnica jest dla mnie ogromna. Ten produkt klei się na skórze, wchłania się powoli, a po aplikacji na dłoniach pozostaje nieprzyjemne uczucie lepkości. Po jego nałożeniu mam wrażenie, że ubrania się do mnie lepią, co jest dla mnie bardzo niekomfortowe, a czasami nawet czuję potrzebę ponownego wzięcia prysznica. W końcu przestałam go używać na ciele i używałam go tylko na piętach, gdzie taka gęstsza i bardziej lepka konsystencja mi nie przeszkadza. Nie podobał mi się również zapach, który po prostu nie był dla mnie przyjemny. Niestety, nie kupię tego produktu ponownie.
Osobiście wolę balsamy do ciała w formie żelu niż kremu, zwłaszcza latem, ponieważ zapewniają przyjemniejsze uczucie, więc naprawdę lubię ten rodzaj balsamów. Produkt wydaje się trochę lepki, dopóki się nie wchłonie, ale po wchłonięciu skóra staje się miękka. Wypróbowałam również żelowe mleczko do ciała marki Fruida, ale bardziej lubię Lebelage, ponieważ ma przyjemniejszy zapach.
Bardzo fajna bomba witaminowa. Żel ma delikatny zapach który niemal momentalnie wyparowuje, nie jestem zwolenniczką pachnących kosmetyków więc to mój rodzaj produktu. Bardzo dobre nawilżenie, przeznaczony do całego ciała, twarzy, pod oczy. Nie spowodował u mnie żadnych podrażnień. Jest bardzo lekki i daje uczucie świeżości.
Delikatna konsystencja, efekt chłodzenia i szybkie wchłanianie. Doskonały! :)
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.