Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.







Twoje fajne zdjęcia i wideo


Opinie – 2
Krem pachnie cudownie, szybko się wchłania, cudownie nawilża. Ale to nic nie da, jeśli nie da się go wydobyć z opakowania – tubka jest strasznie twarda, a gdy jest go mniej, trudno go z niej wydobyć. Chętnie zamówiłabym ponownie, ale będę musiała poszukać zamiennika, najlepiej w zupełnie innym opakowaniu.
Świetny krem. Bardzo podoba mi się opakowanie i zapach...😍
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.